Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ples v opere 2015: Potlač a zvieracie vzory sú IN!

január 09, 2015 - 18:12
Všetky dôležité informácie o Plese v opere 2015 nájdete na Ženskom webe. Dokonca sme zistili, ktorí módni návrhári sa pohrali s potlačou a zvieracími vzormi. Tie sú hitom tejto sezóny. Koho oblečie Pištejová a Vrzala do svojich dizajnérskych kúskov?
Vyspovedali sme jednu z výrazných tvárí Bratislavských módnych dní Roberta Vrzalu, ktorý už nejaký čas spolupracuje s módnou stálicou Janou Pištejovou. Spolu s ňou vyhotovil aj šaty so zvieraco-kvetinovou potlačou pre Andreu Heringhovú. "Ide o spoločnú tvorbu s Jankou Pištejovou. Pri tvorbe materiálu som bol inšpirovaný prepojením zmyselnej ženskosti a veľkým putom medzi matkou a jej deťmi," vysvetlil Robert Vrzala.
 
 
Viac sa o róbach na Plese v opere 2015 dozviete TU!
 
 
Mladý módny tvorca nám však prezradil, že pripravuje róbu aj pre bývalú starostku bratislavského Starého mesta Táňu Rosovú. "Šaty sú inšpirované jej veľkou láskou k zvieratám a k jej kladnému postoju pre ochranu zvierat. Tým, že moja tvorba je známa hlavne výraznými grafikami, ani tento model nebude výnimkou. Na túto príležitosť boli vytvorené originálne potlače, takže model bude jedinečne spracovaný so zvieracou tematikou," prezradil Vrzala. Dodal, že strih šiat bude zaujímavou naaranžovaný a celok dotvoria zaujímavé šperky od mladej šperkárky Aleny Rehákovej.
 
 
Sledujte nás aj naďalej! Všetko o Plese v opere 2015 nájdete iba na Ženskom webe. Počas celého večera vás budeme informovať o dianí na najočakávanejšom plese sezóny a tešiť sa môžete aj na súťaž o exkluzívne ceny!
 
Autor: Z. Valovičová
Foto: archív, archív R. Vrzala

- - Inzercia - -