Dnes je piatok, 22.február 2019, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Poznáme víťazku súťaže Nevesta roka 2014!

február 16, 2015 - 19:06
Finále súťaže Nevesta roka 2014 sa uskutočnilo 13. februára v rámci Svadobného veľtrhu v Inchebe. Desať finalistiek bojovalo o titul Nevesta roka 2014, I. ViceNevesta a II. ViceNevesta, a to v troch disciplínach. Prvou bola prehliadka originálnych svadobných šiat súťažiacich neviest. Druhou disciplínou bol rozhovor na tému, ako sa so súčasným manželom spoznali a zároveň prehliadka „casual“ kolekcie oblečenia zo Stilago.sk. Treťou úlohou bola prehliadka večerných šiat návrhárky Ivany Marmare.
Titul II. ViceNevesta získala Miroslava Mlynarič s číslom 9. Z výhry kupónu v hodnote 1500 eur na nákup oblečenia a doplnkov na Stilago.sk sa tešila I. ViceNevesta Lucia Plichtová  a víťazkou súťaže a svadobnej dovolenky podľa vlastného výberu za 2000 eur  sa stala Monika Miklas s číslom 5. Rodená východniarka žijúca v Anglicku zaujala porotu svojou prirodzenosťou a šarmom. 
 
Svoju nevestu si okrem odbornej poroty zloženej z generálnych a hlavných partnerov mohli vybrať aj diváci, ktorí rozhodli o Neveste Tip a Neveste Sympatia. Najsympatickejšou nevestou sa stala Andrea Rybanská s číslom 10, Stilago nevestou zas Lucia Ondrejková s číslom 5.
 
 
V sprievodnom programe súťaže vystúpila známa rocková speváčka a muzikálová herečka LeRa a speváčka MAMBA. Rolu ambasádorky Nevesty roka odovzdaním ceny pre I. ViceNevestu prijala Petra Lenártová.
 
Súťaž bola oficiálne vyhlásená na Valentína 2014 na Svadobnom veľtrhu v Inchebe. Prihlásilo sa vyše 70 neviest. Víťazka za rok 2014 je už známa, a teraz majú šancu všetky nevesty, ktoré povedia svoje „áno“ v roku 2015.
 
Výsledky:
Nevesta roka 2014: Monika Miklas Melegová č. 5
1. ViceNevesta: Lucia Plichtová, č.1
2. ViceNevesta: Miroslava Mlynarič, č.9
Stilago Nevesta: Lucia Ondrejková, č.6
Nevesta Tip: Andrea Rybanská, č. 10
Nevesta Sympatia: Andrea Rybanská, č. 10
 
RED
 

- - Inzercia - -