Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Krásky slovenského šoubiznisu strávili Vianoce v kruhu najbližších!

december 29, 2015 - 18:31
Najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu nezabudli na svojich fanúšikov ani počas vianočných sviatkov. Pozrite sa, ako strávili najkrajšie sviatky roku Dara Rolins, Soňa Skoncová, Patrícia Vitteková či Dominika Mirgová.

Instagram sa teší čoraz väčšej popularite aj v radoch slovenských hviezd a inak tomu nebolo ani počas Vianoc. Speváčky Dara Rolins a Dominika Mirgová, modelky Soňa Skoncová a Mária Zelinová, či bývalé kráľovné krásy Karolína Chomisteková a Barbora Franeková v posledných dňoch žiarili šťastím!

Dara Rolins strávila Vianoce so svojou rodinou. Spoločnosť jej samozrejme robil partner Rytmus a milovaná dcérka Lola. Pre Daru a Rytmusa to boli ich prvé Vianoce v spoločnom dome v Prahe. Obľúbená speváčka na svojom instagrame dokonca priznala, že kvôli vianočným sviatkom navštívila "kuchársku školu".

Jedny z najkrajších Vianoc prežila mladá speváčka Dominika Mirgová. Pre obľúbenú interpretku to boli prvé Vianoce v spoločnosti manžela a syna Peťka. Dominika si pod stromčekom okrem iného našla aj lístky na koncert jej obľúbenej speváčky Rihanny!

V kruhu rodiny si vianočné sviatky užila aj porotkyňa Bratislavských módnych dní - Patrícia Vitteková. Tá na pár hodín vyvolala menšiu diskusiu o jej prípadnom tehotenstve. Mohla za to fotografia vianočnej kolísky pri stromčeku, kde sa však nakoniec nachádzala bábika pre jej dcérky.

Zaslúžené voľno, pohodu a relax si po niekoľkých hektických mesiacoch užila aj naša nová SuperStar Emma Drobná. Vianoce v kruhu svojich najbližších si užila v rodnom Novom Meste nad Váhom.

Jedna z našich najkrajších modeliek, súčasná riaditeľka Miss Slovensko a kráľovná krásy za rok 2013 Karolína Chomisteková strávila Vianoce v spoločnosti svojich blízkych. Som vďačná za každý moment ako tento," dodala úspešná modelka.

V roku 1999 sa našou Miss stala krásna Andrea Verešová. Tá si Vianoce užívala v spoločnosti manžeľa a svojich dvoch detí. Zbožnujem Vianoce, nielen pre nádhernú atmosféru, rozžiarené detské oči a radosť ,ale aj pre kultovné filmy a rozprávky!," prezradila Andrea.

Jednou z najkrajších žien slovenského šoubiznisu je nepochybne vždy usmiata modelka Soňa Skoncová. Na Vianoce jej spoločnosť robili aj milovaná fenka Lolka a čoraz krajšia sestra Dadka. Charizmatická Soňa zdobí spolu s Majkom Spiritom obálku januárového čísla La Femme.

Milovaný psík je verným spoločníkom aj v prípade krásnej Barbory Franekovej, ktorá strávila Vianoce rovnako ako jej dobrá kamarátka Soňa Skoncová s rodinou. Miss Slovensko 2009 sa momentálne venuje najmä jej úspešnému módnemu magazínu Top Fashion. 

Moderátorka a modelka Mária Zelinová nezabudla na svojich priaznivcov, a všetkým poslala takúto krásnu vianočnú pusu. Mária ja aj návrhárkou, ako jedna z členov diazajnerskej skupiny NuPPL.

 

Moderátorke Barbore Rakovskej robila na Vianoce spoločnosť aj jej rozkošná dcérka Amia. Partnerka speváka Tomiho Popoviča tento rok vydala svoju prvú detskú knižku Hrebienok.

Dušan Marko, Zdroj: Instagram.com

- - Inzercia - -