Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pracuje aj cez víkend

máj 23, 2014 - 13:20
Herečka, scenáristka a mediátorka Renáta Názlerová má pestrý program aj počas víkendov. Nechýba v ňom práca ani pohyb na čerstvom vzduchu. A keď nestihne navariť, pozve manžela do reštaurácie.
07.00 Hoci je víkend, vstávam zavčasu a deň začínam aktívnou trištvrte hodinkou na čerstvom vzduchu. Je to taký môj ranný rituál - keď neprší, zoberiem palice na chodenie a urobím dve koliečka okolo nášho jazera vo Veľkom Bieli. Niektorí okolo neho behajú, ja chodím, ale myslím, že to je tiež úctyhodný výkon...
08.00 „Pácham“ rannú hygienu a musím sa sebe povenovať, lebo idem moderovať jednu benefičnú akciu. Keďže na to nikoho nemám, robím si sama vlasy, mejkap, nahodím sa a presúvam do hotela, kde bude na podporu chorých detičiek akcia, ktorú moderujem.
10.00 Začínam moderovať benefičnú akciu. Tým sa však môj pracovný deň nekončí a presúvam sa do kancelárie, ktorú prerábam a idem si do nej vlastnoručne poupratovať, lebo každé ušetrené euro sa ráta.
12.00 Ešte pred prácou sa idem naobedovať s mojim manželom. Pozvem ho na suši, ktoré mám rada a je to jedlo v súlade s mojimi diétnymi ambíciami.
14.00 Prichádzam do kancelárie a púšťam sa do upratovania.
16.00 Dokončujem scenár k Súdnej sieni a pracujem na jednom vzdelávacom projekte, ktorý sa týka školení o tom ako účinne vyjednávať. V mojej kancelárii sa počas týždňa venujem ajmediácii. Vieme zvládnuť maximálne troch ľudí denne. Klienta niekedy riešime aj dva mesiace, inokedy nám na dohodu stačia dve sedenia.
 
Viac sa dočítate v STARE!
 
Podobné články:
 
 
 
Zdroj a foto: red

- - Inzercia - -