Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Júnový horoskop

marec 12, 2010 - 14:29
BARAN
(21. 3. - 20. 4.)

Prijmite nečakanú novú pracovnú alebo podnikateľskú ponuku a nebojte sa zmeniť povolanie alebo smerovanie firmy, ak sa vám črtá niečo lepšie. Pri všetkých pracovných zmenách pozor na falošných priateľov. V júni sa môžete tešiť aj na nečakaný finančný zisk, napríklad z dedičstva, ale rozmýšľajte, aby ste hneď všetko nerozdali alebo neminuli.

BÝK     
(21. 4. - 20. 5.)

Ak ste doteraz nestihli ukončiť vzťah s problémovým partnerom alebo odísť z nevýhodnej práce, urobte to teraz. Pri dôležitých životných rozhodnutiach sa držte intuície a riaďte sa svojimi pocitmi, tie vás nasmerujú lepšie než logika. Podľa kariet máte urobiť dôležité životné rozhodnutie. Ak sa nebudete báť riskovať, v budúcnosti vám to prinesie úspech.

BLÍŽENEC
(21. 5. - 21.6.)

Potrebujete oddych. Váš organizmus bije na poplach. Nepodceňujte signály tela, záleží od vás, či sa vaša imunita spamätá, alebo choroba prejde do chronického štádia. Je najvyšší čas riešiť aj vzťahové problémy, posaďte sa s partnerom za stôl a vydiskutujte si, aké máte obaja plány do budúcnosti a či sa pozeráte rovnakým smerom.

RAK
22. 6. - 22. 7.

Pokračuje obdobie vášho pozitívneho napredovania vo všetkých sférach. Ak ste nezadaná, objaví sa vo vašej blízkosti zaujímavý muž. V prípade problémov sa nebojte poprosiť o hocijakú pomoc – finančnú, morálnu či psychickú – blízku alebo vzdialenú rodinu. Nehanbite sa, rodina je na to, aby si pomáhala. Ako sa hovorí – klopte a bude vám otvorené...

LEV
23. 7. - 23. 8.

Poteší vás nečakaný finančný príspevok, postup v práci. Ak budete môcť, vyhnite sa inteligentne a so šarmom pochlebovačom, ktorí sa budú chcieť votrieť do vašej priazne. Riaďte sa heslom menej je viac. Mladšie ročníky sa môžu tešiť na romantiku ako zo seriálu. Všetkých bez ohľadu na vek poteší predĺžený oddychový víkend alebo krátka cesta do zahraničia.

PANNA
24. 8. - 23. 9.

Čakajte radostné správy. Zožnete pochvalu aj v pracovnej oblasti a to pohladí vaše ego a zdvihne vám sebavedomie. Navyše pribudnú aj nejaké financie na vašom konte. Partner vás môže prekvapiť pozvaním na exotickú dovolenku. Choďte, aj keď máte obavu z lietania alebo ďalekých ciest. Tam si totiž vypočujete nielen slová lásky, ale aj žiadosť o ruku.

VÁHY
24. 9. - 23.10

Prežívate veľmi dobré obdobie vo všetkých oblastiach. Vychutnajte si nečakané finančné zisky, lásku a silnú podporu partnera, ktorého máte po svojom boku. Dokonca doriešite pretrvávajúci problém, ktorý vás trápi už niekokoľko rokov. Len si to nepokazte svojou večnou nespokojnosťou, ktorá vás núti rúcať všetko okolo seba.

ŠKORPIÓN
24. 10. - 22. 11.

Črtá sa vám možnosť stretnúť nového partnera, alebo sa odkiaľsi z minulosti objaví stará láska. Ak by ste prepadli pocitu, že z náhodného stretnutia chcete získať viac, overte si, či váš rytier nie je zadaný. Alebo si aspoň taktne zistite jeho minulosť. Svoju škorpiónsku energiu použite najmä v práci, tam môžete postúpiť o stupienok vyššie.

STRELEC
23. 11. - 21. 12.

Jún praje láske, rodinnej harmónii, pohode a dovolenkovým plánom. Zabudnite na chvíľu na pracovné povinnosti, nechajte život len tak plynúť, doprajte si oddychový čas, venujte sa sama sebe. Ak by sa objavili nejaké zdravotné problémy, nebite na poplach, nejde o nič vážne, čo by sa nevyriešilo bežnou návštevou u lekára.

KOZOROŽEC
22. 12. - 20.1.
Dávajte si pozor na zdravie, ste vyčerpaná.Vychádzate totiž každému maximálne v ústrety – kolegom, ktorí potrebujú zaskočiť, partnerovi, ktorý má prehnané nároky, alebo rozmaznaným deťom. Je najmä vo vašom záujme naučiť sa konečne povedať NIE. Spočiatku to okolie zaskočí, ale ak vytrváte, nakoniec budú spokojní všetci.

VODNÁR
21. 1. - 19. 2.

Ak máte trvalý vzťah, môžete si byť stopercentne istá vernosťou svojho partnera. Jediný problém je v tom, že máte každý deň naprogramovaný. Prekvapte niekedy svoju polovičku tým, že vystúpite z rámca stereotypu – budete leňošiť, pôjdete na večeru, do divadla, zatancovať si... Predovšetkým však – uvoľnite sa , prosím.

RYBY
20. 2. - 20. 3.

Máte jedno z najlepšch období, ktoré sa otvára raz za čas. prichádzajú nečakané možnosti.  Získate veľmi zaujímavú pracovnú ponuku, ktorá vás naplní kreativitou, aj finančne na dlhšiu dobu. Nebojte sa riskovať a chopte sa svojich možností. Dvere nebudú otvorené dlho.


Horoskop na mesiac jún pre čitateľky Praktickej Slovenky pripravila jasnovidka Katarína.

- - Inzercia - -