Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pre Heidi Klum sú deti najväčšou inšpiráciou

september 06, 2013 - 08:51
Modelkine štyri deti sa taktiež veľmi zaujímajú o módu a ovplyvnili aj jej vlastný vkus.
Nemecká supermodelka Heidi Klum za najväčšiu inšpiráciu považuje svoje štyri deti. Ona sama sa pritom snaží povzbudzovať ich kreativitu. "Myslím si, že deti by mali niečo robiť - maľovať, tvoriť sochy, niečo vytvárať, aby vyjadrili samé seba. Ako dospelí vieme, že máme kresliť podľa pravidiel, ale podľa mňa by ste to nikdy nemali povedať dieťaťu. Nechajte ich čmárať a potom sa uvidí, čo z toho vznikne," povedala pre magazín Parents. "Kreativita je o skúšaní nových vecí," dodala. Deväťročná Leni, sedemročný Henry, šesťročný Johan a trojročná Lou sa podľa jej slov veľmi zaujímajú o módu a ovplyvnili aj jej vlastný vkus. "Inšpirovali ma k noseniu žiarivých farieb, miešať vzory a používať prijemné látky," vysvetlila.
 
Infoblok:
Štyridsaťročná supermodelka, moderátorka, módna návrhárka a podnikateľka Heidi Klum sa stala známou zásluhou fotenia pre plavkové číslo magazínu Sports Illustrated a práce pre svetoznámu značku spodnej bielizne Victoria's Secret, pričom jedným z "anjelov" sa stala ako prvá Nemka v histórii. Vo Victoria's Secret pôsobila 13 rokov - odišla v roku 2010 so slovami, že všetky dobré veci sa raz musia skončiť. Okrem účinkovania v desiatkach reklamných kampaní sa jej tiež darí ako moderátorke a porotkyni súťaže Project Runway a ukázala sa aj v niekoľkých filmoch. Pravidelne sa objavovala v rebríčkoch najlepšie zarábajúcich modeliek magazínu Forbes, no vlani ju doň nezaradili napriek zárobku 20 miliónov dolárov, s ktorým by jej patrilo druhé miesto za Gisele Bündchen. Ako dôvod uviedli, že už je "viac podnikateľkou a mediálnou osobnosťou než modelkou". V januári 2012 po siedmich rokoch stroskotalo jej manželstvo s anglickým spevákom Sealom, s ktorým vychovala spomínané štyri deti. Tri z nich majú spolu, najstaršia Leni je z modelkinho predchádzajúceho vzťahu s niekdajším magnátom Formuly 1 Flaviom Briatorem. Dievčatko si však Seal počas ich manželstva adoptoval. 
 
Zdroj: SITA
Foto: Photo by Amy Sussman/Invision/AP, AP Photo/dpa, Uli Deck, Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, File, Photo by John Shearer/Invision/AP, AP Photo/Frank Augstein, internet

- - Inzercia - -