Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Predĺžený víkend počas mesiaca september

august 27, 2014 - 07:23
Strávte príjemný predĺžený víkend a užite si nepracovný pondelok v Kúpeľoch Sliač.

Počas mesiaca september nás kalendár červenou číslicou 15 upozorňuje na sviatok (15.09.2014), ktorý znamená predĺžený víkend o pondelok.
Pevne veríme, že v danom termíne bude v plnom prúde "babie leto" a budete mať možnosť aj Vy zažiť začiatok jesene, ktorá je v Kúpeľoch Sliač prekrásna.
Akcia sa vzťahuje na ubytovanie v dvojlôžkových izbách Štandard.
Predĺžený víkend je v akciovej cene 149€/ osoba/ pobyt.


 
"Kúpele Sliač sa nachádzajú 15 km od Banskej Bystrice a 7 km od Zvolena v peknom prírodnom prostredí medzi Slovenským Rudohorím a Kremnickými vrchmi. Kúpele Sliač sú bezkonkurenčné svojimi liečebnými účinkami procedúr a prírodnými zdrojmi. Unikátom je minerálna voda s vysokým podielom CO2 a vzácnou izotermickou teplotou 33,2°C, ktorá zaručuje maximálne liečivé účinky pri vysokej koncentrácií CO2 (98,56%). Jedinečné terapie sú - vodné uhličité kúpele, - plynové uhličité kúpele – lokálne a celkové a plynové injekcie. 
 
Intenzívna aplikácia CO2 pri uhličitej terapii má širokospektrálne účinky:
  • teplota kože v jej periférnych častiach  sa zvýši až o 4oC
  • znižuje sa vysoký tlak
  • rozširujú sa cievy, čo sa využíva u nás na liečbu cievnych chorôb
  • znižuje sa zrážanlivosť krvi
 
Kúpele Sliač sú miestom kde máte možnosť využiť široké spektrum služieb. K dispozícií je vám veľké množstvo relaxačných procedúr a v neposlednom rade aj rozsiahly lesopark a okolitá nádherná príroda, ktorá pôsobí priam ako balzam na dušu. Príďte sa presvedčiť na vlastnej koži, že Kúpele Sliač sú naozaj „Kúpele Vášho srdca“."
 
Kontakt: 045/5443794
 
 

- - Inzercia - -