Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Prežite víkend v srdci Vysokých Tatier

apríl 29, 2013 - 09:32
Zbystrite pozornosť, penzión Molčany opäť v ponuke. Zabudnite na každodenné starosti a prežite 3 nádherné dni v najnavštevovanejších slovenských horách. Teraz skvelá cena len 29 € s raňajkami, welcome drinkom, domácim koláčikom a zľavneným vstupom do Aquacity Poprad.

 

Zbystrite pozornosť, penzión Molčany opäť v ponuke. Zabudnite na každodenné starosti a prežite 3 nádherné dni  v najnavštevovanejších slovenských horách. Teraz skvelá cena len 29 € s raňajkami, welcome drinkom, domácim koláčikom a zľavneným vstupom do Aquacity Poprad.

http://www.setriza3.sk/zlava/5119/len-29-eu-za-3-dni-priamo-vo-vysokych-tatrach-v-oblubenom-penzione-molcany

                Doprajte oddych sebe a svojej rodine na mieste, ktoré si zamilujete. Rodinný penzión leží  priamo v srdci Vysokých Tatier, takže o program nie je núdza. Výhodou je, že využiteľnosť  kupónov je možná až do 21. 12. 2013, takže si na svoje prídu nie len milovníci letnej turistiky, ale aj zimných športov. Kam na výlet? Na výber máte neúrekom možností. Či už si zvolíte Tatranskú Lomnicu, Starý Smokovec, vyhľadávané Štrbské Pleso, či Veľkú Lomnicu, určite nebudete ľutovať. Neďaleká Belianska jaskyňa je jedinou sprístupnenou jaskyňou v celej oblasti Vysokých Tatier. Počet kupónov je obmedzený, tak neváhajte a kliknite na link uvedený priamo pod obrázkom.

Autor PR

- - Inzercia - -