Dnes je utorok, 23.apríl 2019, meniny má: Vojtech
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Príďte osláviť 50. narodeniny legendárneho V-klubu!

máj 12, 2015 - 11:33
Od založenia legendárneho Véčka uplynula neuveriteľná polstoročnica. V sobotu 16.mája prídu priamo do priestorov V-klubu zablahoželať a zaspievať na špeciálny koncert Elán, Pavol Hammel, Jožo Barina s kapelou The Meditating Four, či kapela Tiktaci.

Päťdesiate výročie V-klubu si pripomenie väčšina slovenských a českých bítových a rockových kapiel a hudobníkov. Ich kariéry sú s klubom úzko späté. Uznajte sami. Vo V-klube začínali speváci ako Václav Neckář, Jiří Schelinger, Peter Lipa, Meky Žbirka, či Karol Duchoň.

V-klub bol značkou zábavy, tanca a dobrej hudby, zdrodilo sa v ňom veľa lások. Pred desaťročiami bol vstup do vysokoškolského V-klubu možný len s indexom. Dnes už nemusíte pašovať neštudentov cez okná na toaletách. Klub, ktorý zažil aj rock and rollovú skupinu The Beach boys, či britského speváka Cliffa Richarda, pozýva všetkých na svoju veľkú oslavu.

 

Národné osvetové centrum pripravilo s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR jedinečný koncert. Kapely Elán a Tiktaci, Pavol Hammel, "slovenský Joe Cocker" Jožo Barina s kapelou The Meditating Four si spolu s vami zaspomínajú na svoje hudobné začiatky. Nenechajte si ujsť jedinečnú atmosféru, ktorá rozospieva V-klub na Námestí SNP v Bratislave už v sobotu 16. mája o 19:00 večer.

Foto: SITA, Facebook V-klub

- - Inzercia - -