Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Príďte sa pozrieť na víťazku súťaže Nevesta roka 2014!

február 08, 2015 - 09:42
Príďte sa pozrieť na finále súťaže Nevesta roka 2014 a nechajte sa inšpirovať pôvabnými nevestami, ktoré vybrala odborná porota.
Hlavný sponzor projektu Nevesta roka 2014 Stilago.sk Vás všetkých pozýva na galaprogram a slávnostné odovzdávanie cien v piatok 13. februára 2015 o 15:00 hod. Táto veľká udalosť sa bude konať v Inchebe kde na Vás čaká aj Valentínske prekvapenie.
 
 
Súťaž bola vyhlásená presne na Valentína 2014 a všetky vydaté dámy sa mohli zapojiť počas celého roka. Účasť bola naozaj hojná. Prihlásilo sa vyše 70 neviest, z ktorých porota vybrala do finále len 7 z nich.
 
Dámy súťažia o svadobnú dovolenku a kupóny na nákup oblečenia a doplnkov na Stilago.sk. Pre Vás je pripravený bohatý program. Nevesty sa predvedú v svadobných šatách a na záver v spoločenských šatách od módnej návrhárky Ivany Marmare. Na javisku vystúpia rocková speváčka LaRe a speváčka MAMBA. 
 
 
Vyhlásenia súťaže sa môžu zúčastniť všetci, ktorí 13. februára navštívia aj obľúbený Svadobný veľtrh. Jednou z vedľajších cien je titul Nevesta Publika, tak príďte zahlasovať za svoju favoritku.
 
Zdroj: Stilago.sk
Foto: Thinkstock, Stilago.sk

- - Inzercia - -