Dnes je nedeľa, 07.jún 2020, meniny má: Róbert
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rihanna dnes vydala dlhoočakávaný album ANTI!

január 28, 2016 - 12:00
Po viac ako troch rokoch dnes bez predchádzajúceho oznámenia vydala Rihanna svoj nový album ANTI! V poradí ôsma štúdiovka tejto speváčky je prvých 24 hodín na stiahnutie bezplatne.

Fanúšikovia Rihanny, ktorí si hovoria RihannaNavy majú tento týždeň obrovský dôvod na radosť. Po tom, čo včera Rihanna vydala svoj nový singel Work, na ktorom sa objaví aj rapper Drake dnes zverejnila aj nový album ANTI.

Prvý spomenutý singel z albumu, sa už v prvý deň vydania stal jednoznačným lídrom na iTunes. Skladba Work sa včera dostala na prvú priečku v 70 krajinách vrátane Slovenska. Videoklip k nahrávke sa natáčal niekoľko dní dozadu, ešte pred jej vydaním. Rihanna a Drake s pesničkou Work vystúpia 15. februára na odovzdávaní 58. ročníku cien Grammy Awards.

Ak ste na novú RiRi zvedavý, počas prvých 24 hodín máte možnosť si album stiahnuť oficiálne úplne bezplatne prostredníctvom Tidalu. Stačí ak ako kód zadáte „Anti" a vyplníte základné informácie. Rihanna sa týmto krokom rozhodla sprístupniť svoju novú hudbu skutočne každému, čo je od nej rozhodne veľký krok.

Zaujímavosťou je, že nový album Rihanna vydáva pod vlastnou hlavičkou Westbury Road Entertainment. Talentovaná speváčka už nechcela, aby o jej ďalšej kariére rozhodovali hudobné vydavateľstvá a producenti. Robyn bude sama rozhodovať o tom, ktoré piesne vydá ako singel, ale aj o samotnej propagáciii.

Rihanna je dokonca jedným z hlavných producentov a textárov vo väčšine skladieb na albume. Deluxe verzia, ktorá bude obsahovať tri ďalšie doteraz nepočuté skladby sa dostane do predaja už tento piatok 29. januára. Dátum vydania fyzického nosiča zatiaľ nie je známy.

Ak si chcete barbadoskú princeznú vypočuť naživo, tak už o necelý mesiac začína jej Anti World Tour 2016 s ktorým 26 júla navštívi Prahu a 10. augusta zavíta aj do nedalekej Viedne. Rihannu budú na jej Európskej časti turné sprevádzať The Weeknd a Big Sean. Lístky si môžete zakúpuť na LiveNation.cz alebo Eventim.sk.

- - Inzercia - -