Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Sajfa a Veronika Ostrihoňová sú zasnúbení

jún 02, 2015 - 21:07
Slovenský moderátor Matej "Sajfa" Cifra sa zasnúbil s Veronikou Ostrihoňovou. Dvojica prezradila radostnú novinku v rannej šou Teleráno, kde známa moderátorka tiež ukázala zásnubný prsteň.

Tridsaťpäťročný Sajfa požiadal partnerku o ruku v pondelok večer. "Ono to vyzerá ako úplné selfpromo, že večer sa zasnúbime a ráno o tom hovoríme pred kamerami. Ale nebolo to dohodnuté. My sme mali včera šieste výročie a ja som to na včera plánoval už mesiac," vysvetlil pre portál Topky.sk. "Obaja sa pohybujeme v šoubiznise a nechceli sme sa tváriť, že sa nič nestalo. Nebolo by to fér voči Markíze, keď tam Veronika pracuje," dodal Sajfa.

Termín svadby zatiaľ nie je známy. "Nečakala som to vôbec. Prsteň je len symbol niečoho pekného, zásnuby sú o inom. Ale vážim si, že Matej si dal na ňom záležať. Veľmi dobre ma pozná, takže sa trafil. Ešte oveľa viac si cením to, ako to celé premyslel a že ma prekvapil. O svadbe ešte vôbec netuším, kedy a aká bude. Zatiaľ spracovávam posledné hodiny," vyjadrila sa pre spomínaný portál Ostrihoňová.

Michaela Hollá, SITA , Fotky: tvnoviny.sk

- - Inzercia - -