Dnes je sobota, 30.máj 2020, meniny má: Ferdinand
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Skrúcaný a Judínyová: Plánujú spoločné hniezdočko lásky?!

júl 23, 2012 - 16:33
Štefan Skrúcaný a Erika Judínyová tvoria pár už niekoľko mesiacov a hoci sa na margo svojho vzťahu doteraz vyjadrovali len veľmi opatrne, zdá sa, že pomaly začína naberať na obrátkach. Skrúcaný totiž čoraz viac času trávi v dome, v ktorom kedysi býval so svojou exmanželkou Zuzanou Tlučkovou a chystá sa ho prerábať.

 

Podľa informácií týždenníka STAR by sa údajne práve tento dom mal stať novým spoločným hniezdočkom zaľúbeného páru.

Známy herec sa častejšie zdržuje vo svojom dome v bratislavskej časti Nové Mesto, ktorý mu zostal po rozvode s herečkou Zuzanou Tlučkovou. Kým ona si po rozdelení majetku kúpila novú nehnuteľnosť, Skrúcaný si onen dom nechal. Napriek tomu v ňom nezostal bývať a presťahoval sa do bytu. V poslednom čase ho však vídať práve v spomínanom dome omnoho častejšie. „Jeho auto tam parkuje takmer každý deň, napriek tomu, že stále býva v tom byte čo vlastní. Neustále tam niečo robí. Vraj dom pripravuje a dokonca chce niečo prestavovať, lebo sa tam chce nasťahovať s Judínyovou,“ prezradil zdroj zo susedstva.

Napriek tomu, že Skrúcaný chcel dom po rozvode so známou herečkou predať, nakoniec sa rozhodol, že si ho nechá a využíval ho aspoň príležitostne - cez leto na grilovačky, či posedenie s priateľmi vonku v záhrade. Zrejme predpokladal, že by sa doň raz mohol vrátiť. Počas vzťahu s Dominikou Lukáčovou táto chvíľa nikdy nenastala, no vyzerá to tak, že Erika, s ktorou momentálne prežívajú šťastné chvíle, by jeho rozhodnutie mohla zmeniť. K celej záležitosti sme sa preto rozhodli osloviť samotného Skrúcaného. „Je to môj dom. Občas tam chodím pokosiť trávu, a urobiť veci, ktoré sú potrebné na jeho prevádzke. Trošku ho dávam do poriadku, preto som tam častejšie,“ potvrdil herec. No čo sa týka bývania so známou moderátorkou, Skrúcaný tvrdí, že s domom má celkom iné plány, na míle vzdialené rečiam jeho okolia. „Pripravujem ho na prípadný predaj alebo prenájom. Je pravda, že raz som ho už chcel predať, ale vtedy to nevyšlo. Teraz sa tam chystajú nejaké stavebné úpravy, dávam ho do realitnej kancelárie a potom sa uvidí čo bude výhodnejšie, či predaj alebo prenájom,“ objasnil celú záhadu okolo údajného spoločného bývania s Judínyovou herec. Či sa nakoniec domu, v ktorom prežil niekoľko rokov svojho života nakoniec predsa len vzdá, alebo sa rozhodne do neho vrátiť, ukáže až čas... 


 Autor: Olívia Lacenová
Foto: TIGE

- - Inzercia - -