Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Sladký veľkonočný tip: Farebná nádielka cukríkov!

apríl 04, 2014 - 21:41
Značka obľúbených dúhových cukríkov SKITTLES si pre všetkých pripravila prekvapivú veľkonočnú nádielku. S veľkým jarným balením odmeníte hneď šiestich šibačov naraz a navyše môžete vyberať z troch šťavnatých príchutí SKITTLES: Fruits, Crazy Sours a Wild Berry.
Ak sa ani tento rok netúžite stať obeťou šibačov s korbáčom či vedrami plnými vody, odzbrojte ich dokonalou chuťovou sprchou cukríkov SKITTLES. Ich záplava bude šesťnásobná, pretože SKITTLES prichystali sviatočný multipack, ktorý obsahuje hneď šesť vrecúšok.
 
Klasikom SKITTLES naservírujú harmonickú kombináciu piatich príchutí šťavnatých Fruits - citrón, pomaranč, čierne ríbezle, jahoda a limetka v červenom elegantnom obale. Rebelov nadchnú extra kyslé SKITTLES Crazy Sours v zelenom balení a príchuťami ananásu, mandarínky, višne, maliny, či zeleného jablka. Dobrodružné povahy zlákajú variácie ovocia a lesných plodov. Skrývajú sa vo fialovom vrecúšku SKITTLES Wild Berry, ktorý je plný chuti čučoriedky, maliny, višne, jahody s kiwi a černice s jablkom.
 
Zdroj a foto: SKITTLES
 

- - Inzercia - -