Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SLOVENKA v Košiciach!

máj 09, 2015 - 07:31
Najobľúbenejší týždenník SLOVENKA sa opäť stretol so svojimi čitateľmi a priniesol im aj zaujímavý program. Tentoraz sme zavítali aj s našimi hosťami do metropoly východu a počas Dní mesta Košice sme na Hlavnej ulici priniesli bohatý kultúrny program a množstvo súťaží.

Týždenník Slovenka a jeho hostia sa s čitateľmi stretávajú pravidelne. Po Bratislave a Banskej Bystrici sme po dlhom čase zavítali aj na východ našej krajiny. Košice, ktoré v týchto dňoch oslavujú svoje výročie, nás privítali skvelou atmosférou a my sme sa im za to odvďačili.

Počas štvorhodinového programu na Hlavnej ulici, teda v samotnom srdci Košíc, sme pre našich sympatizantov pripravili nielen množstvo súťaží o skvelé ceny, ale i bohatý kultúrny program.

Úvod popoludnia patril mladým talentovaným bubeníkom, ktorých vystriedala skvelá detská tanečná skupina. Nezabudlo sa ani na príhovory, svoj pozdrav Košiciam odovdzali šéfredaktorka týždenníka Slovenka Mária Miková, ale i niekdajší "otec mesta" a bývalý prezident Rudolf Schuster, ktorý je s našim časopisom spojený ako externý prispievateľ.

Po nich už nasledovali hudobné vystúpenia, ktoré odštartovala skvelá mladá speváčka Michaela, ktorú vystriedali stálice slovenského hudobného neba - Marcela Laiferová a Sisa Lelkes Sklovská. Ich vystúpenie priviedlo publikum naozaj do varu a mnohí sa predviedli aj ako dokonalí tanečníci.

Záver podujatia sa niesol v retro atmosfére legendárnej kapely ABBA, pretože sme na pódiu privítali ABBA party show live z Košíc.

Ako to vyzeralo počas akcie v Košiciach si môžete pozrieť v galérii.

- - Inzercia - -