Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Farby vás rozžiaria

marec 31, 2010 - 14:57
Slniečko nás už šteklí svojimi lúčmi a pomaličky prichádza jar. Tento rok sa bude niesť v znamení farieb. Nové trendy líčenia na jarnú sezónu sú hravé a vašu tvár krásne rozžiaria.
Vracajú sa nielen módne variácie či džínsy v štýle osemdesiatych rokov, ale aj líčenie. Pastelové, medové tóny, ľadovomodrá, fialová a sivá, to sú aktuálne farby prichádzajúcej jari. Prvým krokom k líčeniu je čistá pleť, na ktorú postupne nanášame šminky.

Mejkap a korektor
Pýchou vašej zamatovej pleti je mejkap, ktorý zanecháva pokožku jemnú a pružnú, dodáva pleti prirodzený matný vzhľad a dokonale kryje nedostatky. Ak potrebujete zamaskovať známky únavy či kruhy pod očami, použite korektor. Ak máte mastnejšiu pleť, prepudrujte si ju púdrom.

Očné tiene a špirála
Krásny jarný pohľad vyčaríte pomocou očných tieňov. Svetlé tiene sú vhodné ako podklad na celú plochu oka. Na zvýraznenie a rozžiarenie siahnite po obľúbených trblietavých zlatých alebo strieborných odtieňoch. Tmavé odtiene prehĺbia váš pohľad a budú pôsobiť zmyselne. Líčenie očí podčiarknete špirálou, ktorá vaše riasy natočí a vytvaruje.

Dokonalé pery
Určite by ste nemali zabudnúť na správnu starostlivosť o pery. Kontúry pier si obkreslite ceruzkou na pery, prechod obrysov jemne rozmažte do stratena a naneste lesk, ktorý dodá perám hydratáciu.

Autor: GABRIELA KUZEVIČ-GOLMICOVÁ
Foto: Shutterstock

- - Inzercia - -