Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Forsomeone predstavili nový letný singel

jún 22, 2015 - 21:58
Zoskupenie štyroch krásnych dievčat, ktoré si hovorí Forsomeone včera zverejnilo svoj nový videoklip k pesničke Čo sa stalo, malo stať sa. Skupina na seba upozornila v poslednej sérii Česko Slovensko má talent a tvoria ju sympatické Betty, Lauren, Ronie a Mishel.

Ide v poradí už o tretí singel tejto mladej formácie. Letnej novinke predchádzali single Up In The Party a Tiene. V pesničke Čo sa stalo, malo sa stať spievajú dievčatá práve o tom, že všetko čo sa deje má nejaký zmysel, či už hovoríme o to čo sa stalo skupine. „Už je tu leto, tak sme si dovolili priniesť niečo funky fresh, nech nálada graduje,“ napísali dievčatá k novej skladbe.

O hudbu a vizuál sa postaral slovenský producent Pietro Royalty, vlastným menom Peter Takáč.  Autorkou textu pesničky je sama Ronie, členka skupiny Forsomeone. Videoklip sa nakrúcal v Rakúsku pri majáku na Neusiedlerskom jazere. O perfektnú vizáž všetkých dievčat sa postarala Lucia SLádečková, ktorú zrejme poznáte ako vizážistku z relácie Nákupné maniačky.

Dušan Marko, Foto: YouTube, Video: YouTube

- - Inzercia - -