Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Solange Knowles, mladšia sestra Beyoncé, sa vydala

február 20, 2015 - 09:39
O svadobných prípravách mladšej sestry speváčky Beyoncé Solange Knowles sa šepkalo už od leta minulého roku. Dvadsaťosemročná speváčka a textárka Solange, ktorá je napriek svojim hudobným úspechom v tieni staršej sestry, zmenila klebety na skutočnosť a vydala sa za svojho o 23 rokov staršieho partnera Alana Fergusona. Okrem toho zverejnila oficiálne svadobné fotografie.

Mladá speváčka a päťdesiatjedenročný režisér Alan Ferguson sa rozhodli dohady o ich svadbe uviesť na pravú mieru. Svoj vzťah spečatili po víkendovom svadobnom festivale v New Orleans. „Všetci, čo sa podieľali na našej svadbe sú priatelia, ktorých milujem,“ povedala Solange. „Všetko na nej bolo vytvorené s láskou.“ Nevesta mala oblečené šaty od Humberta Leona. Oficiálne svadobné fotografie vytvoril Rog Walker. Ženích mal oblečený biely oblek značky Lanvin.

Nevesta sa vyhla okázalej limuzíne a na slávnostný obrad v okrese Bywater prišla na bielom bicykli ozdobenom smotanovými ružami. Kým sa na svadbu dopravila, mala na sebe oblečený overal slonovinovej farby od Stéphana Rollanda. K oltáru prišla za sprievodu piesne I Love the Lord, He Heard My Cry, ktorá je jednou z najobľúbenejších piesní mladomanželov.   

Na svadbe vystúpili aj nevestini priatelia hudobníci a rodinnú atmosféru umocnil tanec Solange s jej desaťročným synom Danielom Julezom, ktorý pochádza z jej prvého manželstva.

Manželia sa spolu prvýkrát objavili na verejnosti v roku 2008 v galérii. Svoj vzťah dlho drťali v tajnosti, až kým sa neojavili na párty speváčky Beyoncé a jej manžela rappera Jay-Z.

Zuzana Čapčíková

Zdroj: Vogue, nytimes.com
Foto: Vogue/Rog Walker

- - Inzercia - -