Dnes je nedeľa, 23.február 2020, meniny má: Roman, Romana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Soňa Skoncová hrdo ukazuje svoj zadok

máj 08, 2015 - 23:34
Známa slovenská modelka a moderátorka Soňa Skoncová, rozhodne vie ako zaujať. Na svojom blogu opäť ukázala perfektnú postavu!

Slovenská blogerka Soňa Skoncová, patrí nepochybne medzi to najkrajšie, čo v slovenskom šoubiznise máme. Rodáčka z Prievidze, po dlhšej dobe fanúšikov svojho blogu potešila novými fotografiami. Rozhodne je na čo pozerať.

Soňa zvolila kombináciu v podobe čierneho topu a high waisted jeansov, ktoré sú momentálne veľmi in. Charizmatická modelka stavila tento krát na jednoduchosť a nechala vyniknúť svoje skvelé krivky. Dvadsaťosemročná kráska nepatrí do kategórii modeliek kosť a koža a je si toho vedomá. „Malý zadok som nikdy nemala , takže odteraz ho budem hrdo vystavovať aj v mojich nových jeansoch,“ napísala na svoj blog.

Soňa, ktorú sme mohli vidieť aj na Bratislavských módnych dňoch Jar/Leto 2015, je moderátorkou česko-slovenskej Fashion TV a TV Joj. Modelingu sa venuje od svojich pätnástich rokov. V roku 2012 sa prešla po červenom koberci na udeľovaní Oscarov v Los Angeles. Slovensko zaujala už v roku 2009, kedy v súťaži Miss Slovensko skončila na druhom mieste.

Dušan Marko, Zdroj: SonaSkoncova.sk, foto: SonaSkoncova.sk

- - Inzercia - -