Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Adela by už chcela s Modrovským dieťa, ale...

jún 07, 2010 - 16:16
Najpopulárnejšia slovenská moderátorka Adela Banášová (29) verí, že má po svojom boku partnera, s ktorým môže rátať aj do budúcnosti. Dokonca začína uvažovať o dieťati, no napriek tomu založenie rodiny s Petrom Modrovským (26) stále nie je reálne. STAR vie prečo.
V prvom rade sa Adela považuje za typ ženy, ktorý sa do vzťahu vždy vrhá „po hlave“ a riadi sa skôr srdcom než rozumom. Len čo však vytriezvie z prvotnej zamilovanosti a začne si uvedomovať nielen pozitívne, ale aj nevyhovujúce stránky svojho partnera, jej láska sa pomaly ocitá pri konci. Taký bol napríklad aj jej vzťah s podnikateľom pochybnej povesti Rasťom Brezovským. „Strašne obdivujem ženy, ktoré sú schopné otestovať si svojho budúceho partnera, zísť sa s ním a potom si povedať, že to nie je celkom dobré a nechajú to tak. Mne je to, naopak, jedno, ja sa nechám rýchlo poblázniť. A keď to zveličím, pokojne by to mohol byť aj človek stíhaný za štyri vraždy,“ vyjadrila sa Adela v rozhovore pre české médiá. Jej vzťah s tanečníkom Petrom Modrovským však začínal úplne inak než tie predošlé.

S Peťom je to iné

„Teraz po prvýkrát v živote má vzťah trochu iný, vznikal postupne bez nejakého ošiaľu, ale o to intenzívnejšie. Všetko najhoršie, čo sa na partnerovi dalo zistiť, som zistila ešte pred tým, než som sa doňho zamilovala. S Petrom sme nacvičovali Let´s Dance a ja som ho vtedy brala ako niekoho, s kým určite nebudem chodiť. Nakoniec sa to zmenilo, takže teraz ma už môže prekvapiť len pozitívne,“ pokračuje moderátorka v zamyslení nad svojimi láskami. A hoci tvrdí, že s každým zo svojich partnerov vždy rátala aj do budúcnosti, tentoraz je to zrejme predsa len o niečo vážnejšie. Navyše Adela začína mať vek, keď je ideálne začať s plánovaním rodiny, a úspešná moderátorka sa dieťaťu ani nebráni. Všetko však zatiaľ ostáva len v rovine uvažovania a Adela vysvetľuje prečo: „Áno, premýšľala som, ale na to je stále skoro. Sme spolu len osem mesiacov a navyše som typ ženy, ktorá nechce mať dieťa s partnerom, o ktorom nebude s istotou vedieť, že práve on je ten pravý na založenie rodiny. Peter sa zatiaľ javí, že je O.K. Určite si s ním viem predstaviť spoločnú budúcnosť, ale ako to bude ďalej, ukáže až život.“

Potrebuje čas
Zdá sa, že charizmatická moderátorka sa po svojich bývalých vzťahoch bojí ďalších sklamaní a vo veciach lásky sa už viac snaží riadiť rozumom, nielen srdcom. K novému vzťahu už pristupuje viac racionálne a opatrne. Pokiaľ ide o plánovanie budúcnosti, potrebuje vo svojom partnerovi cítiť absolútnu istotu a podporu, a tak to, či sa stane Peter Modrovský otcom jej dieťaťa, záleží hlavne na ňom. Sympatický tanečník má k deťom rozhodne pozitívny vzťah, veď pre ne spolu s ďalšími tanečníkmi Števom Čermákom, Natáliou Glosíkovou, Tomášom Antálekom a Katarínou Štumpfovou chystá od septembra kampaň a v lete zase sústredenie. Celkom iné je však starať sa o vlastné deti a možno práve preto dáva Adela svojmu o pár rokov mladšiemu partnerovi čas.

Autor: ZUZANA GREIZIGNEROVÁ
Foto: Showpix, Isifa, S.A.- - Inzercia - -