Dnes je utorok, 25.jún 2019, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Adela je slovenská Carrie

máj 12, 2010 - 16:40
Blond vlasy, štíhla postava, výrazný profil, kariéra v médiách a styling, ktorý milovníčkam módy berie dych. Každej fanynke filmu Sex v meste pri vymenovaní týchto znakov musí napadnúť jedine postava Sarah Jessicy Parker (45), Carrie Bradshaw. A obdivovateľom slovenskej moderátorky Adela Banášová (29).

Tvár mnohých šou a istého rádia je v slovenskom merítku minimálne rovnakou ikonou ako americká herečka. Okrem podobného výzoru ich spája aj odhodlanie presadiť sa napriek tomu, že nepatria práve medzi tuctové krásky. Ani jedna z nich sa nevzdala svojho výrazného nosu a napriek tomu, či skôr práve preto, sa stali inšpiráciou mnohých žien. Stali sa živým príkladom, že žena je krásna najmä, keď ostane sama sebou.Profesionálni stylisti im pomohli rozvinúť ich osobný šarm aj pomocou oblečenia.

Hoci Adelin život bol na milostné pletky podstatne chudobnejší ako Carrien, tiež si preskákala svoje. Zdá sa však, že svojho pán Božského, napokon našla. Podľa toho, ako sa vyvíja jej vzťah s Petrom Modrovským, je vysoko pravdepodobné, že práve on si po boku moderátorskej jednotky vyslúži takýto titul.

Autor: RED
Foto: Isifa, S.A.

- - Inzercia - -