Dnes je utorok, 25.február 2020, meniny má: Frederik, Frederika
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Aneta Parišková je opäť zamilovaná

november 30, 2010 - 11:57
Moderátorka Aneta Parišková minulý týždeň oznámila, že napokon sa definitívne rozhodla pre rozvod so svojím manželom Davidom Dočekalom. „Tri roky nežijeme s Davidom v jednej domácnosti a túto situáciu sa nepodarilo vyriešiť,“ vyjadrila sa k zmene svojho rozhodnutia. STAR však zistil, že za zmenou jej rozhodnutia sa skrýva viac než len nevyriešená manželská kríza.

Po tom, čo minulý rok začiatkom októbra stiahla JOJ-kárska hviezda žiadosť o rozvod so svojím manželom, okolo jej oficiálneho vzťahu i jej milostného života nastalo ticho. Verejnosť, ale aj médiá postupne akosi prijali obraz ženy, ktorá je odhodlaná zachrániť nefungujúce partnerstvo a syna vychováva sama, len za pomoci svojich najbližších. To je však už dávno minulosťou. Aneta je opäť zamilovaná a o tom, že je to naozaj vážne, svedčí aj fakt, že neváha premávať sa so svojím priateľom na verejnosti a otvorene dávať najavo, že k sebe patria.

Lásku neskrývajú
Mladý muž, ktorý vrátil moderátorke lásku do života, evidentne nie je z kategórie krátkych románikov. Dvojica sa totiž vonkoncom neskrýva a otvorene ukazuje svoje city aj na verejnosti. „Bol som na nákupoch, keď tu zrazu kráča naproti mne Aneta s mladým mužom. A držali sa za ruky!“ podelil sa s nami o prekvapenie, ktoré zažil v istom obchodnom dome s nábytkom moderátorkin známy. „Vyzerala zaskočene. No vôbec sa neskrývali. Držali sa za ruky, hoci tam bolo plno ľudí, a vyzerali veľmi šťastne. Aneta už dávno nevyzerala tak dobre a spokojne ako vtedy,“ prezradil nám ďalej. Mladíka, ktorý plavovlásku sprevádzal, nepoznal. No aspoň nám priblížil jeho výzor. „Je od nej výrazne mladší. Rozhodne ešte nemal tridsať. Bol od nej vyšší a tmavý,“ dozvedeli sme sa o Anetinom objave.

Všetko nasvedčuje tomu, že nejde o žiadny úlet, ale o vážny vzťah. Vydatá žena, hoci v nefungujúcom manželstve, a matka malého dieťaťa, by sa rozhodne neprechádzala na verejnosti s nejakou dočasnou známosťou. Okrem toho, moderátorka je známa svojím serióznym prístupom k vzťahom, o čom svedčí aj jej vytrvalá snaha zachraňovať manželstvo s Dočekalom. Preto je celkom možné, že práve nový muž po jej boku bol poslednou kvapkou, ktorú moderátorka potrebovala, aby sa konečne odhodlala k papierovému rozchodu s oficiálnym partnerom. V médiách totiž minulý týždeň priznala, že v októbri podala opätovnú žiadosť o rozvod.

Nevydarené manželstvo
Pritom s Davidom Dočekalom v spoločnej domácnosti nežije už celé tri roky. Za tohto českého podnikateľa  sa vydala v júni roku 2006 po 3,5-ročnej známosti. Do manželstva vstupovala s veľkým optimizmom. „Do štyridsiatky by som rada mala aspoň dve deti,“ vyjadrovala sa vtedy šťastná nevesta. No jej čerstvé manželstvo začalo stagnovať už krátko po sobáši, čo sa asi najväčšmi prejavilo, keď odcestovala na nakrúcanie reality šou Celebrity Camp. Jej manžel vtedy reagoval veľmi rozhnevane a situácia sa nezlepšovala ani po jej návrate, a ešte vypuklejšou sa stala počas Anetinho tehotenstva s ich synom Davidom. V poslednom trimestri bola Aneta v Bratislave a jej muž väčšinu času v Prahe a na Slovensku sa objavoval čoraz zriedkavejšie. Čerstvý otec sa napokon objavil pri pôrode, no len čo zapózoval fotografom, zmizol a odignoroval dokonca aj synov krst. Aneta napokon ostala sama so synčekom, no napriek tomu mŕtve manželstvo udržiavala. Na zmenu to vyzeralo až minulý rok v októbri, keď sa odhodlala k rozvodu, no ten sa napokon nekonal. „Mám na to osobné dôvody. Po rozhovore s manželom som sa rozhodla ešte počkať a pokúsiť sa o  to, aby naše manželstvo fungovalo,“ vyjadrila sa vtedy.

Pre rozvod mlčí
No vytúžené zlepšenie nenastalo. Ale napriek tomu, že s Dočekalom už roky nežije, Aneta sa doteraz o sebe vždy vyjadrovala ako o vydatej žene. Až do minulého týždňa, keď oficiálne priznala, že medzi ňou a Davidom je koniec. „Vzhľadom na to, že sa počas roka nič nezmenilo, rozhodla som sa ukončiť manželstvo a začať nový život. Je to definitívne,“ vyjadrila sa pre istý týždenník. „Tri roky nežijeme s Davidom v jednej domácnosti a túto situáciu sa nepodarilo vyriešiť,“ pokračovala, no to, že jedna zmena v jej živote už predsa len nastala, zamlčala. Preto sme sa na ňu obrátili s otázkou, aký vzťah má k mladému mužovi, s ktorým sa prechádzala po obchodnom dome. „Nechcem sa k tomu vyjadrovať vzhľadom na to, že som v rozvodovom konaní,“ odmietla hovoriť na tému svojho nového vzťahu, no zaujímala sa o to, čo v článku bude. „A môžem vedieť, čo ste napísali?“ zisťovala moderátorka a snažila sa vyžiadať si článok pred zverejnením. O svojom partnerovi však nebola ochotná prezradiť ani slovo.

Autor: Mária Šidlová
Foto: Daniel Kaplavka, S.A.

- - Inzercia - -