Dnes je utorok, 20.august 2019, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dieťa na ceste?

marec 12, 2010 - 13:40
Priateľ Britney Spears Jason Trawick sotva očakával, že sa tak skoro stane otcom. No speváčka po ďalšom potomkovi túžila a veľa faktov napovedá, že už sa jej tento sen aj splnil.
Jedným z náznakov očakaváneho prírastku sú nečakané úpravy v jej dome. Plavovláska dala 700 000 dolárov na to, aby zreorganizovala svoju vilu v Calabasas v Los Angeles úplne podľa svojich predstáv. Len 100 000 dolárov stála jej kúpeľňa, 150 000 utratila za multimediálne prístroje a 200 000 investovala do umeleckých diel. „Rada veľa míňa,“ komentoval, akoby o nič nešlo, Britnin otec a správca jej majetku Jamie Spears. Podľa amerických médií sa však za jej nesmiernymi výdavkami skrýva oveľa viac ako obyčajná honba za luxusom.

Chce mať dievčatko
Popová hviezda totiž pripravuje svoj dom na prírastok do rodiny. A tým nemáme na mysli len Jasona, ktorý sa k nej má sťahovať, len čo speváčka z vily vysťahuje interiérových architektov a robotníkov. Ďalšia časť peňazí má ísť na dodatočnú detskú izbu. Vlnu špekulácií spustila Britneyina návšteva na detskej klinike v Beverly Hills, začalo sa špekulovať: Nechala sa vyšetriť u gynekológa?

Nie je žiadnym tajomstvom, že pár si želá spoločné dieťa. „Britney a Jason v poslednej dobe dosť diskutovali o dieťati,“ vyjadril sa jeden speváčkin známy. Plavovláska už síce má dvoch synov Seana (4) a Jaydena (3) z manželstva s Kevinom Federlineom. „Predsa by len chcela mať ešte dcéru,“ povedal zdroj. Britney je vraj úplný blázon do Maddie, dcéry jej mladšej sestry Jamie Lynn (18). No Jason na margo celej záležitosti dodal: „Sotva môžem očakávať, že by som sa konečne stal otcom.“ Zdá sa teda, že Britneyino tehotenstvo je úplnou novinkou aj pre jej priateľa, ktorý je s ňou vo vzťahu, ktorý sa vyvinul z flirtu, v podstate zatiaľ iba niekoľko týždňov.

Hambrurger namiesto ustríc
Teraz chce vraj Jason za každú cenu jednoznačne dokázať, že je schopný stať sa manželom a otcom. A podľa toho sa aj správa. Plní svojej  polovičke každé prianie, ktoré jej vidí na očiach. Napríklad na Valentína ju miesto nóbl rande vzal do fastfoodu, pretože Britney obľubuje skôr hamburger a mliečny koktail ako ustrice a víno. To znie ako tehotenské chute. Ktovie, či zaobľujúce sa krivky sú výsledkom útokov hladu alebo prvé náznaky tehotenského bruška. To nám doteraz Britney nevyvrátila, ani nepotvrdila. Na odpoveď si teda budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Autor: RED
Foto: DAKA, ISIFA.S.A.

- - Inzercia - -