Dnes je sobota, 17.august 2019, meniny má: Milica
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jana Kirschner nesníva o bielej svadbe!

júl 20, 2010 - 13:11
Hudobníčka Jana Kirschner (31) už niekoľko rokov úspešne tají svojho anglického priateľa. Aj keď o súkromí a vzťahu hovorí len nerada, počas nedávnej charitatívnej akcie priznala, že po romantickej svadbe vlastne ani nikdy netúžila.
Rodáčka z Martina žije už takmer štyri roky prevažne vo Veľkej Británii, kde takmer rovnako dlhý čas úspešne skrýva priateľa. Aj keď už vieme, že ide o rovnako starého Angličana, ako je naša obľúbená speváčka, dokonca sa vie aj to, že ide o človeka pôsobiaceho v oblasti kinematografie, nič bližšie na frajera Jana Kirschner stále nechce prezradiť. Počas svojej poslednej návštevy Slovenska ale konečne priznala, že ku šťastiu jej papier nechýba. „Je to úžasný človek, veľmi vtipný a dúfam, že s ním zažijem pekný čas,“ potmehúdsky sa snaží skrývať svoju zamilovanosť autorka hitu Žienka domáca.

Rodina v nedohľadne?
Na otázky týkajúce sa klebiet o možnej svadbe brunetka reaguje ešte stále pomerne rozhorčene. „Neviem, čo sa črtá, to nechám na život,“ snažila sa odbiť novinárov naposledy, no po chvíľke sa predsa len rozrozprávala. „Ja nerada plánujem, uvidím čo prinesie čas. Nemyslím si nič, pretože nikdy som nebola predstaviteľka Žienky domácej,“ stratila zrazu hudobníčka úsmev z tváre, pričom okamžite objasnila dôvody. „Ja nesnívam o bielej svadbe, ale keď to bude, tak to bude. Dobre je nám tak, ako nám je.“ Napriek tomu, že bývalá modelka netúži po snehobielom závoji a romantickom obrade za prítomnosti desiatok hostí, netají sa tým, že aj vďaka aktuálnemu vzťahu sa z nej žienka domáca časom stáva. Presne tá, o ktorej pred rokmi spievala, že ňou byť nechce. „Tak ja v podstate som trošku. Som žena do koča aj do voza. Viem vymeniť žiarovky, ale najneradšej čo robím je, že nerada šijem. A varím celkom slušne,“ dušuje sa Jana Kirschner na záver.

Autor: VERA
Foto: Marcel gonzales-Ortiz/Universal Music

- - Inzercia - -