Dnes je utorok, 07.júl 2020, meniny má: Oliver
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Justin Timberlake: Kašle na Jessicu?

marec 12, 2010 - 14:42
Jessica Biel podporuje svojho priateľa Justina Timberlakea v kľúčových momentoch jeho kariéry, ako len vládze. Keď je však čas, aby ju jej partner podržal rovnako, často sa ani len neobjaví.
Aplauz nastal ešte pred tým, než sa hviezda vynorila zo zákulisia. Jessica Biel, sediaca v prvom rade priamo pri móle, sa ledva udržala na svojom mieste. „Bravo! Úžasné!“ volala so žiariacou tvárou. To, že jej jej dizajnérska kabelka spadla z lona a všetky možné kozmetické potreby sa rozsypali po zemi, si vôbec nevšimla. Pre ňu v tej chvíli existoval len Justin Timberlake, ktorý sa práve objavil na móle. Po plošine počas šou pre jeho módnu značku Wiliam Rast prešiel hladko. Zľahka sa usmial smerom k Jessice, ktorá sedela hneď vedľa jeho rodičov Lynn a Paula. Jessica odkývala a trochu sa začervenala. Podobný scénar sa odohráva vždy, keď sa odohráva dôležitý moment Justinovho života. Pri najdôležitejších podujatiach, ako módna prehliadka v New Yorku, Justinom iniciované Costume Institute Gala alebo tiež na odovzdávaní študentského ocenenia Hasty Puding Award na Harwardskej univerzite jeho priateľka nikdy nechýba. Svoju polovičku sprevádza dobre naladená, drží ho za ruku a milo sa zhovára s jeho priateľmi a obchodnými partnermi.

Opustená Jessica

Naopak situácia vôbec nie je rovnako ružová. Keď Jessica nedávno oslavovala premiéru romantickej komédie Valentín, Justin sa vôbec neukázal. Herečka smelo prestála celý večer osamote, s úsmevom rozdávala autogramy a pokúšala sa ignorovať otázky typu: „Kde je Justin?“ To, že sa v skutočnosti pravdepodobne vôbec necíti dobre, si všimlo neskôr na afterpárty premiéry viacero hostí. Bez nálady zjedla koláč a svojho pohára šampanského sa ani nedotkla. Jennifer Garner sa ju síce pokúšala rozveseliť, no zbytočne. Jessica sa rýchlo vytratila cez bočný vchod a išla domov.

Pritom po troch rokoch po Justinovom boku by človek očakával, že Jessica je na samostatné výstupy zvyknutá. Počas ich vzťahu ju nesprevádzal ani jediný raz na premiéru. Nanajvýš sa ukázal na dodatočnej párty ako tajný hosť. Jeho slabé odôvodnenie: Údajne neznáša blesky fotoaparátov. Dôverník páru tu však ponúka iné vysvetlenie: „Justinovi sa nepáči hrať popri jeho priateľke druhé husle. Mal vždy veľké ego a môžem doslova povedať, že je dosť arogantný.“ Byť vnímaný len ako sprievodca je vraj to posledné, na čo má superhviezda chuť.

Vykašlal sa aj na Kilimandžáro

Podľa tohto zdroja Justin rozhýbal dokonca aj jeho milovaný projekt Kilimadžáro. Pôvodne chcel vystúpiť na najvyšší vrch Afriky, aby upozornil na celosvetovú krízu s pitnou vodou. Jessica bola nápadom od začiatku nadšená a chcela sa k nemu bezpodmienečne pridať. Čiastočne zrejme aj v nádeji, že by ich nie príliš bezpečný výlet mohol znovu stmeliť. Po priateľovom prekvapivom odmietnutí vycestovala Jessica napokon v januári do Tanzánie sama. S malou skupinou horolezcov sa cez snehovú búrku prebojovala až na vrchol.

Dokonca Justinova matka Lynn, predtým najväčšia kritička synových parteneriek, jej vzdala za tento výkon a disciplínu pri príprave úctu. Americkému časopisu People porozprávala, ako Jessica počas vianočnej návštevy u nej zdvíhala intenzívne činky a pri tréningu na bežiacom páse mala dokonca na chrbte ruksak. A kde bol zatiaľ Justin? Namiesto podnecovania odvážnej herečky sa stiahol s knihou a keksami na matkin gauč.

Keby malo byť podľa jeho matky, mal by sa Justin rozhodnúť pre život s Jessicou Biel. „Ona je veľkolepá. Stojí oboma nohami pevne na zemi a tiež jej rodina je naozaj milá,“ nadchýnala sa Lynn svojou možnou nevestou. „Jessica je jedna z nás,“ zaklincovala pred novinármi. Justin nazachytil z týchto chválospevov nič. Práve sa zase raz zaoberal sám sebou.

Jeho projekty:
Po Justinovom boku sa Jessica cíti dobre a on má rád, keď pri dôležitých udalostiach jeho imidž vylepšuje pekná a šikovná priateľka. Podľa ich známych, by si ho rada vzala a mala s ním deti, no on aj po troch rokoch otáľa. Kto sa tu o koho stará viac, je jasné. Američania ich zvyknú prezývať „kvet a záhradník“, pričom on je kvet a ona záhradník.

Jej projekty:
Jessica Biel na filmovej premiére komédie Valentín v Los Angeles (vľavo) a počas výstupu na Kilimandžáro (hore s hudobníkom Kenna): Znovu sa musí do fotoaparátu usmievať bez Justina. Predsa však herečka nechce dať najavo svoju frustráciu verejne.

Autor: RED
Foto: ISIFA,S.A.


- - Inzercia - -