Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kto v čom: Módna polícia

október 10, 2011 - 13:11
Príchodom septembra nás televízie zásobujú hojným počtom talentových súťaží a honosných galavečerov, na ktoré sa treba patrične nahodiť. Zhodnoťte spolu s nami, ako to dámy zvládli.


Zora Czoborová (44)
Milé prekvapenie. Zora to často preženie s doplnkami a skombinuje neskombinovateľné. V tomto prípade jej však lososový top s aplikáciou cez rameno dodal jemnosť, zvýraznil prsia a dokonale korešponduje s nohavicami aj topánkami.Slávka Halčáková (36)
Páči sa nám herečkina voľba. Keby nebolo topánok, povedali by sme, že akurát vstala z postele a čuduje sa, kde sa to zrazu ocitla. Jemné šaty pôsobia trošku ako nočná košieľka, no Slávka sa cítila určite pohodlne.


Karin Haydu (34)
Krásne! Ako keby šaty šili priamo na nej a pre ňu. Sadli ako uliate, farba sa hodí k vlasom a aj doplnkov je presne toľko, koľko má byť. Škoda len tej čiernej duše, že pani Kalmanová!


Eva Máziková (61)
Takže pekne po poriadku. Účes - nula bodov. Šaty, malé čierne, základ šatníka, prečo nie... Ale tie topánky. Leopard a srdiečka. Väčší gýč už snáď ani neexistuje... Btw, doplnky sú celkom fajn... Ale tie topánky! Ach!


Monika Háklová (37)
Kombinácia farieb je krásna. Leopard so šedou a blond vlasmi, to áno. Navyše tak pekná bundička sa len tak nevidí. Opäť však musíme vyzdvihnúť aj úžasnú postavu, ktorou nás Monika často ohuruje. Inšpirujte sa dámy.


Zlatica Puškárová (34)
Nuž, pani moderátorka, tlieskame. Outfit s jemným nádychom doplnený zlatou a červenou? Nevídaná, ale krásna kombinácia. Účes s topánkami zastupujú jednoduchosť, šaty nápaditosť a celkový dojem je fascinujúci.

Foto: Tibor Géci

- - Inzercia - -