Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Po otcovej milenke bude rodiť aj Beyoncé

máj 26, 2010 - 10:49
Len pár týždňov po tom, čo milenka speváčkinho otca priviedla na svet jej nevlastného brata, objavili sa špekulácie o tom, že i Beyoncé (28) čaká svoje prvé dieťatko s manželom Jay-Z (40).

Americké médiá už od marca striedavo zverejňujú informácie, ktoré jej tehotenstvo potvrdzujú a vzápätí vyvracajú. Prvé dohady sa objavili 25. marca, no už o dva dni to manželia popreli v oficiálnom vyhlásení. Dokonca aj jej hudobné vydavateľstvo dvojicu podporilo a údajným klebetám dalo stopku. Ako sa však vraví, bez vetra sa ani lístok na strome nepohne a s odstupom času už speváčka svoj iný stav nepopiera.

Mlčí, lebo je poverčivá
Prvé vyjadrenia k jej tehotenstvu priniesol v rozhovore istý mesačník. Jej odpoveď na otázku, prečo jej manažment v čase, keď správy o jej očakávanom bábätku začali vychádzať, s médiami nekomunikoval, hovorí za všetko. „Detaily okolo môjho osobného života sa netýkajú nikoho iného, len mňa a mojich najbližších,“ rozhodne určila hranice hneď v úvode. „A pokiaľ ide o deti, som poverčivá,“ naznačila, že ďalším dôvodom mlčania boli aj jej obavy, že by o maličké mohla prísť už v prvom trimestri gravidity. „Verím tomu, že v prvých mesiacoch bohato stačí, keď o tehotenstve vie iba otec a blízka rodina,“ dodala speváčka s tým, že dúfa, že jej fanúšikovia sa budú tešiť spoločne s ňou.

Hoci vie, že ako čerstvá mamička bude musieť spomaliť, práce sa nemieni vzdať a ani si to nevie predstaviť. „Ten, kto ma pozná, vie, že sa len veľmi ťažko zastavím,“ zasmiala sa Beyoncé. „Vždy pracujem, niečo vymýšľam a mozog mi naplno pracuje aj na dovolenke,“ priblížila svoj pracovný zápal. „Chápem, že ako mamička budem musieť spomaliť. Pre dobro bábätka a mňa samej,“ zamyslela sa a dodala, že už teraz vie, že bude hysterická, hoci za bežných okolností to nie je jej zvykom. Kedy po pôrode však začne pracovať, ešte presne nevie ani nad tým nepremýšľa. Napokon, okrem nej a jej najbližších nikto ešte ani nevie, kedy sa jej prvý potomok narodí. Toto tajomstvo si aj naďalej ponecháva pre seba.

Autor: RED
Foto: S.A.

- - Inzercia - -