Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Slovenskí prominentní tanečníci nie sú sexi!

máj 20, 2010 - 09:37
Výrazné farby, hlboké výstrihy, odhalený chrbát, nohy. Toto sú základné kritériá, ktorých sa držia módni tvorcovia pri odievaní tancujúcich celebrít v našich i zahraničných programoch. Keď si ale róby prominentných tanečníkov z iných krajín porovnáte s tými našimi, razom zistíte, či tomu čosi chýba. Žeby sexepíl?

Tanečná súťaž Let's Dance by mala byť plná krásnych ženských tiel, ktorých krivky len podčiarkne nádherná róba. Vo väčšine prípadov ale ide iba o chabý pokus spraviť zo ženy sexi kosť, pričom v konečnom dôsledku často aj mladé tanečnice vyzerajú, ako keby sa za niečo hanbili. Ženy sú odeté do komplikovaných rób zošitých z množstva látky, a tak o odhalených nohách či prsiach môžu muži len snívať.

Nemusíme pritom zachádzať ďaleko, aby sme si všimli, že zahraničné produkcie k obdobnej tanečnej súťaži pristupujú celkom inak. Ich súťažiace osobnosti majú na sebe odeté vždy zvodné šaty, ktoré odhalia vždy len tie potrebné miesta. Keď má žena krásne prsia, tak jej ich šaty zvýraznia, dlhé nohy taktiež, prípadne odevní dizajnéri nezabúdajú na sexy chrbát či bruško. A hoci na prvý pohľad sú šaty podobné, výsledný dojem je úplne o inom.

Autor: red
Foto: TV Markíza, S.A.

- - Inzercia - -