Dnes je štvrtok, 09.júl 2020, meniny má: Lujza
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tehotná Pipina!

marec 08, 2011 - 12:24
Keď sa herečka Gabika Dzuríková (37) koncom minulého roka v rozhovore vyjadrila, že je na dieťa pripravená a teší sa naň, netušila, že sa jej to splní už v prvom štvrťroku nového roku!
STARu sa podarilo zistiť, že herečka, ktorá tento mesiac oslávi 38. narodeniny bude mať konečne možnosť vyskúšať si rolu matky. Jej súkromný život síce ostáva pre verejnosť aj naďalej tajomstvom ako aj doteraz, no scenáristi MafStory, sa rozhodli oživiť seriál v novej sezóne práve prírastkom do rodiny!

Koniec szegedínu!
Jubilejná desiata séria, ktorá odštartuje už budúci týždeň, prinesie do seriálu výrazné novinky. O tú najmarkantnejšiu sa postará Alinkova manželka. „Veľkou novinkou je, že Pipina je konečne tehotná,“ prezradil nám zdroj z televízie. No ako to už v tomto kultovom programe býva, aj tento krát sa všetko zamotá a v prvej časti to s potvrdením tehotenstva bude vyzerať nie veľmi priaznivo. Za to mafiánsky šéf a budúci rodič v podaní Petra Sklára sa okamžite začne správať ako uvedomelý otec. „Zisťuje si čo všetko detičky potrebujú, ako kojiť, čo treba v tehotenstve jesť,“ dozvedeli sme sa. Hlavnou radkyňou je samozrejme ostrieľaná matka, teta Márgit. No iný stav pani Molnárovej má následky aj na stravovací režim domácnosti. „Ali zájde až tak ďaleko, že Pipinu obmedzuje v jedle,“ pridal ďalšiu informáciu náš informátor. Po rokoch, kedy sa v seriáli jedol výlučne szegedín tety Márgit. teraz začne "obžerstvo" a hon na Pipinu, ktorá odmieta jesť mrkvu a uhorky. Keďže jej gravidita sa bude témou celej tejto série, na to, kým jej narastie bruško, si budeme musieť ešte nejaký ten týždeň počkať.

To, či je pre Gabiku Dzuríkovú tehotenstvo otázkou najbližších mesiacov aj v súkromí, ťažko predpokladať. Hoci sa koncom minulého roka špekulovalo o tom, že má milostný románik s režisérom Albertom Vlkom, tieto reči poprela. Pre istý portál sa v decembri vyjadrila, že momentálne žiadne súkromie nemá a preto ani o ňom nemá čo povedať. „Netajím nikoho, som slobodná a bez záväzkov. Žijem si single,“ vyjadrila sa otvorene. Už niekoľkokrát však potvrdila, že dieťatko si praje a výnimkou nebol ani tentokrát. „Som pripravená mať dieťa, vôbec sa tomu nebránim. A teším sa naň, stále verím, že to príde,“ podelila sa o zatiaľ nenaplnenú túžbu po vlastnom potomkovi. Vo veštbách pre novoročné číslo nám veštica Marion prezradila, že karty predpovedajú Gabike lásku na jeseň. Držíme jej teda palce a zatiaľ si môže vyskúšať peripetie tehotnej ženy a budúcej matky aspoň na pľaci.

Autor: RED.
Foto: TV Joj

- - Inzercia - -