Dnes je utorok, 25.jún 2019, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Twiinsky majú rovnakého producenta akého mala Britney Spears!

február 23, 2011 - 13:19
Veronika Nízlová a Daniela Jančichová (24) sa chystajú v Hollywoode nakrúcať videoklip k novej piesni, ku ktorej napísal text producent Andreas Carlsson. Ten v minulosti spolupracoval so zvučnými menami ako Backstreet Boys, Celine Dion či Britney Spears.

Dvojičky boli od augusta minulého roku vycestované v Los Angeles, kde pracovali na svojej svetovej kariére. A v priebehu menej ako pol roka sa im podarilo dosiahnuť viac, než väčšine našich spevákov za celú dobu svojho pôsobenia vo svete šoubiznisu. „V Amerike sme pracovali na nových piesňach s producentmi z Los Angeles. Takisto na tanečných zostavách so skvelou choreografkou Brinn Nicole v Millenium Dance Complexe,“ porozprávali STARu dievčatá, ktoré za veľkou mlákou taktiež neustále pracujú na zdokonaľovaní vlastnej angličtiny.

Budú najhranejšími Slovenkami v Európe?
Ako sme sa dozvedeli, hlavným dôvodom návratu Twiinsiek do rodnej krajiny bola ako inak, opäť práca. V Európe ich totiž menežuje Jaro Slávik, ktorého preslávilo nedávne porotcovanie v súťaži plnej talentov. „Momentálne sme podpísali licencie na vydanie nášho singlu v asi dvadsiatich krajinách od Británie, Škandinávie, Nemecka, Švajčiarska a mnohých ďalších,“ pochválili sa dvojičky, ktoré doma stihli okrem iného nafotiť nové promo snímky, ktoré vyhotovil bývalý priateľ Adely Banášovej. „Najnovšie fotky sme urobili so skvelým fotografom Rasťom Brezovským. Styling mala na starosti naša dvorná stylistka Lucka Senášiová, ktorá je veľmi šikovná a kreatívna. S jej prácou sme maximálne spokojné. Veľmi sme si sadli aj ako kamarátky,“ porozprávali nám speváčky, ktoré v najbližšej dobe čaká nakrúcanie nového videoklipu. A na to sa už nevedia dočkať. „Plánujeme v Hollywoode urobiť videoklip k najnovšiemu singlu Welcome to Hollywood, ktorý napísal známy švédsky producent Andreas Carlsosn,“ rozprávali nadšené sestry, pričom okamžite priblížili, o aké zvučné meno to vlastne ide: „Napísal hity napríklad pre Backstreet Boys, Britney Spears či Celine Dion. Singel oficiálne vychádza v marci a takisto budeme pracovať na dokončení nášho pripravovaného albumu, ktorý plánujeme vydať na jeseň,“ priblížila svoje plány Veronika s Danielou. Už o pár dní ich totiž čaká cesta naspäť do Spojených štátov, kde im vždy najviac chýbajú priatelia a najbližšia rodina. Možno aj preto zatiaľ neuvažujú nad definitívnym odchodom. „Veľmi nám chýba Slovensko. Čiže skôr to vidíme na neustále cestovanie medzi USA a Európou. Rodičia sa chystajú navštíviť nás. Ešte nikdy neboli v Amerike. Inak si bežné dni skypujeme a ostávame v kontakte,“ uzavreli vysmiate hudobníčky.

Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ? MÁRIA ŠIDLOVÁ
Foto: R.Brezovský

- - Inzercia - -