Dnes je piatok, 26.apríl 2019, meniny má: Jaroslava
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Zastavila ju až rakovina!

jún 22, 2011 - 11:22
Kariéra tejto kedysi pomerne úspešnej herečka sa zastavila v deväťdesiatych rokoch, keď sa v márnej snahe zastaviť odchádzajúcu mladosť a stále žiariť po boku mladšieho manžela Anthonia Banderasa (50) stala doslova závislou na skrášľovacich zákrokoch.
Melanie Griffith (53) spoznala svoju veľkú lásku v roku 1995 pri nakrúcaní romantickej komédie Two much. Plavovláska mala už vtedy za sebou dva rozvody, ale aj množstvo alkoholických a drogových excesov. To všetko sa podpísalo na tvári vtedy 38 ročnej herečky, ktorá sa zamilovala do o tri roky mladšieho španielskeho idolu.

Prosil ju nech prestane

Hoci nejaké menšie zákroky zrejme absolvovala už pred tým, vtedy sa žiarlivá Melanie pustila skutočne do boja proti starnutiu. To všetko napriek tomu, že jej šarmantný manžel o to nestál a podľa informácií od ľudí z ich okolia ju sám mnohokrát ubezpečoval, že jej líhanie pod nôž je naozaj zbytočné. „Povedal som jej, že ju chcem vidieť starnúť a zostarnúť s ňou. Ľúbim ju takú, aká je. Vrásky sú prekrásne,“ vyjadril sa nešťastný Španiel dokonca aj verejne v médiách. Zmýšľanie žiarlivej a tvrdohlavej Melanie však neovplyvnili ani manželove prosby. Na to, aby sa zastavila, musela prísť tvrdá rana.

Po tvári aj telo
Melanie patrí medzi tie celebrity, ktorých plastické operácie nevedia spočítať pomaly ani oni samé. Absolvovala množstvo liftingov, niekoľkokrát si nechala zväčšiť ústa a o ďalších zákrokoch ako úprava nosa, či zdvihnutie očných viečok sa špekuluje. Spoločne s rastúcim množstvom plastík začala upadať aj jej filmová kariéra, pretože nikto nemal záujem obsadiť herečku, ktorú „skrášľovacie“ zásahy čoraz viac menili na monštrum. Jej žiarlivosť a obavy zo straty manžela ju ešte niekoľkokrát priviedli do spárov alkoholu a drog, čo jej na kráse tiež nepridalo. No práve vtedy Antonio preukázal skutočnú silu svojej lásky a naďalej zotrvával po jej boku.

Zastavila ju až choroba
Neskôr však už nestačili plastiky tváre. Keďže herečka sa za každú cenu snažila udržať si štíhlu postavu, ktorá už v jej veku nie je úplne prirodzená, poznamenalo to aj jej pokožku. Najmä na kolenách bola nepekná ovisnutá koža neprehliadnuteľná, preto si ich v roku 2007 nechala vylepšiť zákrokom, ktorý sa väčšinou robí u ľudí, ktorým ostane prebytočná koža po prudkom schudnutí. Jej mánii zamedezilo až nepríjemné prekvapenie koncom roku 2009. Po tom, čom sa tlač riešila modriny, s ktorými sa Melanie objavila na verejnosti, jej hovorkyňa podala oficiálne stanovisko. Podľa toho nespočetné plastické operácie u plavovlásky spôsobili rakovinu kože. Lekári ju však našťastie odhalili dostatočne zavčasu a skorý zásah jej pomohol. Herečka sa z choroby ponaučila a od pravidelných zákrokov upustila. Keď ju nedávno zachytili paparazzi, jej tvár pôsobila omnoho prirodzenejšie a po rokoch opäť aspoň čiastočne pripomínala sama seba.

Autor: Mária Šidlová
Foto: S.A., Isifa

- - Inzercia - -