Dnes je piatok, 22.február 2019, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sting bude hosťom v talkšou Inside The Actors Studio

október 13, 2014 - 08:21
Šesťdesiattri ročný spevák v šou okrem iného predstaví aj svoj nový muzikál The Last Ship, ktorý bude mať premiéru 26. októbra na Broadwayi.
Anglický hudobník Sting sa predstaví v televíznej talkšou Inside The Actors Studio, ktorú uvádza moderátor James Lipton. Šesťdesiattriročný spevák bude v epizóde, ktorú odvysielajú 23. októbra, hovoriť o svojom osobnom aj pracovnom živote. Okrem iného predstaví aj svoj nový muzikál The Last Ship, ktorý bude mať premiéru 26. októbra na Broadwayi. Predstavenie je inšpirované rovnomenným Stingovým albumom, ktorý vydal vlani v septembri. Sting v Inside The Actors Studio taktiež zahrá niekoľko svojich skladieb.
 
 
Infoblok:
Sting, vlastným menom Gordon Matthew Thomas Sumner, sa pohybuje na hudobnej scéne od 70. rokov minulého storočia. Spočiatku bol členom kapely The Police, s ktorou má na konte päť albumov. V júni 1985 uviedol na trh prvý sólový počin The Dream Of The Blue Turtles. Jeho zatiaľ poslednou, jedenástou sólovkou je spomínaná The Last Ship. Na celom svete predal viac ako 100 miliónov kópií nahrávok. Je členom Skladateľskej siene slávy, Rock'n'rollovej siene slávy a má i hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. Medzi jeho najväčšie sólové hity patria skladby ako Russians, Fragile, All This Time, If I Ever Lose My Faith in You, Englishman In New York, Fields Of Gold, Shape Of My Heart, When We Dance, Desert Rose (feat. Cheb Mami) či Brand New Day. S kapelou The Police nahral hity Roxanne, Message In A Bottle, Don't Stand So Close To Me, Every Little Thing She Does Is Magic alebo Every Breath You Take. 
 
Zdroj a foto: Sita
Video: youtube.com

- - Inzercia - -