Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ/ukončená/: Vyhrajte vstupenky na koncert rockovej divy Suzi Quatro!

december 10, 2015 - 14:13
Rocková legenda Suzi Quatro vystúpi v Bratislave 19. decembra a na koncert v bratislavskej Aegon Aréne NTC sa veľmi teší! Prvá dáma svetového rocku považuje Slovensko za krásnu krajinu. Scestovaná rockerka si pred veľkolepým koncertom plánuje vychutnať prechádzky Bratislavou. Suzie Quatro oslávi so slovenskými fanúšikmi 50. rokov muzikantskej kariéry v charakteristickom koženom oblečení. Slováci tak majú jedinečnú šancu zažiť unikátny koncert rockovej divy. Stačí ak sa zapojíte do súťaže a vyhráte vstupenky!
Kráľovná ženského rocku Suzie Quatro oslávi 19. decembra v Bratislave 50. výročie kariéry! Rocková diva od začiatku roku 2015 predvádza po celom svete šou plnú rockových chuťoviek zo svojej tvorby. Suzi Quatro sa na koncert na Slovensku veľmi teší. Fanúšikovia zažijú jedinečný koncert plný hitov priekopníčky ženského rocku a jej legendárne kožené oblečenie!
„Som stále aktívna a pracujem všade. Vystupovanie pred publikom je pre mňa najobľúbenejšia vec na celom svete. Som fit a na Slovensko sa veľmi teším! Bratislavské publikum si vychutná všetky obľúbené skladby, známe single aj albumové hity. Jednoducho pre každého niečo a samozrejme moje kožené oblečenie!“ Hovorí nadšene Suzi Quatro.
 
Bratislavské publikum si nesmie nechať ujsť dvojhodinový koncert legendárnej rockovej divy Suzi Quatro. Koncert plný rockových peciek odohrá oceňovaná hudobníčka v Aegon Aréne NTC. Nenechajte si ujsť šou svetoznámej rockerky a hity ako „Can the Can“, „48 Crash“, „Devil Gate Drive“ či „She's In Love With You“!
 
 
„Na Slovensku som bola v 70-tych rokoch. Je to krásna krajina a dúfam, že budem mať deň pred koncertom čas poprechádzať sa po Bratislave. Odohrám dobre premyslenú a veľkolepú šou, z ktorej pôjde každý fanúšik spokojný domov!“ Sľubuje akčná rockerka Suzi Quatro.
 
Suzi Quatro je speváčka, basgitaristka, rozhlasová moderátorka a herečka s taliansko-maďarskými koreňmi. Narodila sa v Detroite a vyrastala v hudobníckej rodine. Prvú skupinu s názvom „Suzi Soul & The Pleasure Seekers“ založila ako 14-ročná so sestrami Patti, Nancy a Arlene. Talentovanú rockerku oslovilo americké vydavateľstvo Elektra Records, aby sa stala novou Janis Joplin. Suzi Quatro však odmietla zaplniť medzeru po zosnulej speváčke, chcela byť sama sebou. V roku 1970 začala Suzi pracovať na sólovej kariére s producentom Mickiem Mostom vo Veľkej Británii, čo jej prinieslo obrovský úspech. Suzi Quatro nahrala počas kariéry 16 hitov a predala vyše 45 miliónov hudobných nahrávok. Na konte má 14 štúdiových albumov.
 
 
Vyhrajte 2 lístky na koncert Suzi Quatro, ktorý sa uskutoční 19. decembra v Bratislave! Stačí správne odpovedať na jednoduchú súťažnú otázku a lístky budú vaše. Dvomi lístkami odmeníme až troch súťažiacich!

- - Inzercia - -