Dnes je utorok, 23.apríl 2019, meniny má: Vojtech
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ: Zažiarte ako bohyňa!

február 28, 2014 - 16:37
Chcete byť počas svojho svadobného dňa krásna ako obrázok? Chystáte sa stáť po boku svojej kamarátky ako družička alebo vás čaká rodinná oslava či párty s priateľmi, na ktorej chcete zažiariť? Táto súťaž je exkluzívne pre vás! Vyhrajte líčenie v hodnote 500,- Eur. O tvoju pleť sa postará jedna z najlepších gréckych vizážistiek Nana Zerva!
Toto tu ešte nebolo! Ženský web v spolupráci s kozmetickou značkou Zerva pre vás pripravil jedinečnú súťaž! Výherkyňa získa profesionálne líčenie od gréckej vizážistky Nany Zervy, ktorej kozmetika je známa všade na svete. Pani Zerve prešlo za 40 rokov aktívnej vizážistickej práce rukamu naozaj veľa žien. Sústredí sa na to, aby na žene zvýraznila to, čo je pekné a nie ju meniť. Pod rukami tejto renomovanej vizážistky sa z vás stane kráľovná vašej svadby, večierka či oslavy.
 
Počas vášho dňa D nebudete mať konkurenciu
 
Podmienky a pravidlá súťaže:
Tá z vás, ktorá si zakúpi v salóne so Zerva kozmetikou alebo prostredníctvom e-shopu špeciálny balíček za zvýhodnenú cenu 63 Eur (pôvodná cena 67,70 Eur), ktorý obsahuje Magic base, Foundation perfection a Mineral powder, bude zaradená do žrebovania o spoločenský make up podľa udalosti, na ktorú sa chystáte.
 
Termín líčenia od pani Zervy je 26. 4. 2014.
 
Trvanie súťaže: 
1.3. - 10. 4. 2014
 
 
 
Athina Zerva (Nana)
 
 
Narodila sa 2.12.1957 v Thessalonikách (Grécko). Od svojich 18tich rokov sa venuje vizáži a umeleckému maskérstvu. Študovala v Grécku (v Thessalonikách a Aténach) a potom pokračovala v Berlíne, Aachene a Miláne. Tu sa naučila techniky profesionálneho make-upu, špeciálne efekty, analýzu farieb, image making. Obrovskou pracovitosťou sa vypracovala medzi jednu z najlepších a najvyhľadávanejších vizážistiek v Grécku. 
 
V roku 1992 si otvorila svoje prvé make-up štúdio v centre Thessaloník. Zároveň písala do mnohých časopisov a novín určených najmä pre ženy, líčila mnoho editoriálov. Ako expertka na trendy v make-upe vystupovala v mnohých TV staniciach. 
Od roku 1995 začala vyučovať umenie vizážistiky a maskérstva na školách v Thessalonikách. O tri roky neskôr založila vlastnú školu (Inštitút slobodných umení), spolu s dcérou Natašou, ktorá pokračuje v jej šlapajach. Inštitút dodnes funguje ako trendsetter pre ostatné školy v Grécku. 
 
V roku 2003 vytvorila pani Zerva líniu špičkových profesionálnych produktov a doplnkov pre vizážistov. Produkty sú postavené na prírodnej báze a sú absolutne bez parabénov, minerálnych olejov, ropy a nie sú testované na zvieratách. Všetky musia spĺňat najnáročnejšie podmienky práce vizážistu – vysoké teploty, svetlo pri fotení a zároveň chrániť pleť ženy.
 
Produkty ZERVA cosmetics sú vyrobené v talianskom Miláne pod dohľadom biochemika, s ktorým pani Zerva spolupracuje.
Pani Zerva má veľmi vysoké nároky na kvalitu, všetky výrobky prejdú jej testovaním, kým sa dostanú na trh. Osobne sa zúčastňuje aj výroby vo výrobnom závode v Miláne. 
 
V súčasnosti riadi firmu, ktorá je zastúpená v 17 krajinách Európy a tento počet neustále rastie. Napriek tomu má firma stále ráz rodinného podniku. To všetko sa pani Zerve podarilo vybudovať bez akéhokoľvek zadĺženia alebo úveru. Aby mohla vytvoriť líniu profesionálnych produktov, viac ako rok pracovala veľmi tvrdo – líčila aj šesť  neviest denne, pričom jej sadzby sa pohybovali okolo 500 eur.
Napriek všetkému, čo dokázala, si zachovala nesmiernu pokoru a chuť stále sa učiť nové a nové postupy.  
Vďaka svojim obrovským skúsenostiam je veľmi často pozývaná na rôzne kongresy a výstavy na tému „Krása“.
 
Zdroj: RED
Foto: Zerva

- - Inzercia - -