Dnes je pondelok, 15.júl 2019, meniny má: Henrich
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Svadba v stodole? Módny trend celebrít!

október 08, 2014 - 11:41
Svadobný deň je bezpochyby jedným z najvýznamnejších dní v živote ženy. Záleží na každom malom detaile a čím väčšia svadba, tým dôležitejší je výber vhodného miesta. Keby sme vám povedali, že farma, ranč či stodola majú svoje čaro, pochybovali by ste? Celebritné páry majú rustikálne svadby v obľube.
Láska z filmu Green Lantern
 
Hollywoodska kráska Blake Lively sa vydala za herca Ryana Reynoldsa na plantáži Boone Hall v Charlestone v Južnej Kalifornii. Manželia držali všetky svadobné detaily i samotný obrad v tajnosti. Nakoniec však prezradili, že si svoje áno povedali v stodole. Ich svadobná plánovačka Tara Guérard prezradila, že „Ryan a Blake chceli, aby táto udalosť vytvorila pocit domova.“
 
 
Hoci sa svadba seriálovej Gossip Girl a najkrajšieho muža roku 2010 konala už pred dvomi rokmi, stále o nej nepoznáme veľa detailov. Na verejnosť sa nedostali ani svadobné fotografie.
 
 
Vieme však, že Blake a jej družičky mali oblečené šaty značky Marchesa a obuté mali na zákazku vyrobené topánky od Christiana Louboutina. Ženích a družbovia mali oblečené ručne šité obleky Burberry.
 
 
Svadobný obrad bol skutočne malý, zúčastnilo sa ho len 60 svadobčanov. Obrúčky manželom navrhla Lorraine Schwartz. Najhorúcejšou novinkou vo vzťahu 27-ročnej herečky a 38-ročného herca je očakávaný prvý prírastok do ich rodiny. Blake Lively zverejnila fotografiu tehotenského bruška na svojej webovej stránke.
 
Speváčka a manažér talentov
 
Historicky prvá víťazka súťaže American Idol Kelly Clarkson sa vydala za talentového manažéra Brandona Blackstocka na Farme Blackberry v štáte Tennessee. Hoci manželia spočiatku uvažovali o obrovskej svadbe, zmenili plány. Manželstvo uzavreli na intímnom  obrade v stodole 20. októbra 2013. Speváčka bola zo zásnub taká nadšená, že nafotila predsvadobné fotografie a zdieľala ich so svojimi fanúšikmi prostredníctvom sociálnych sietí.
 
 
Predsvadobné fotenie jej pravdepodobne pomohlo aj pri výbere svadobných šiat. Rozhodovala sa medzi tromi - šaty značky Marchesa mala oblečené pri fotení v záhrade, druhé od Monique Lhuillier v knižnici. Ako sama povedala, rozhodla sa až v poslednej chvíli a svoje áno povedala Brandonovi v šatách značky Temperley. 
 
 
Speváčka na žiadosť fanúšikov zverejnila aj svoj zásnubný prsteň, ktorý navrhoval jej manžel v spolupráci so zlatníkom Johnathonom Arndtom. „Je to kanárikovo-žltý diamant s bielymi diamantmi okolo,“ pochválila sa na sociálnej sieti.
 
 
Po svadbe si manželia kúpili dom so siedmymi spálňami a Kelly sa netajila tým, že ich chce zaplniť spoločnými potomkami. Svoje plány pomaly napĺňa, nedávno totiž priviedla na svet prvú dcéru River Rose.
 
Predražená vidiecka svadba
 
Svadba herečky Anne Hathaway s Adamom Shulmanom síce prebiehala na ranči, no ani zďaleka nešlo o malú vidiecku svadbu. Rustikálna svadobná výzdoba v odtieňoch bielej a ružovej určite nadchla 180 prítomných hostí, keďže len kvetinová výzdoba stála viac ako stotisíc amerických dolárov. Zdroj prítomný na svadbe potvrdil, že vytvorenie samotnej kvetinovej výzdob trvalo týždeň.
 
 
Aj napriek honosnosti svadby držala herečka všetky detaily ukryté pred zrakom verejnosti. Dokonca ani džezové trio, ktoré zabávalo svadobčanov, do poslednej chvíle nevedelo, komu bude hrať. „Dozvedeli sa to 30 minút pred svadbou,“ prezradil jeden zo svadobčanov. Anne Hathaway sa za menej známeho herca Adama Shulmana vydala v roku 2012 na pobreží Big Sur v Kalifornii.
 
Druhá svadba Pravej blondínky
 
Herečka Reese Witherspoon počas svojho svadobného dňa spojila modernosť i tradície. Fanúšikov filmu Pravá blondínka nesklamala výberom svadobnej róby. Korzetové šaty jemne ružovej farby so širokou tylovou sukňou dopĺňala saténová stuha s kvetmi. Tento model vytvorila návrhárka Monique Lhuillier.
 
 
Svadba Reese Witherspoon a jej manžela Jima Totha sa konala na ranči z roku 1920, ktorý stelesňoval nielen vidiecku lásku, ale aj Jimov pôvod. Svadobní dekoratéri potvrdili, že použili minimum dekorácií a ozdôb. Vidiecku atmosféru utužili len pomocou lampášov, náhodne vybratými starožitnými stoličkami a kolesami z vozov.
 
Medzi ďalšie celebrity, ktoré uzavreli manželstvo na farme či priamo v stodole patria napríklad country speváci Miranda Lambert s manželom Blake Shelton či Noah Wyle s manželkou Sarou Wells.
 
Autor: Zuzana Čapčíková
Foto: SITA/AP, uk.eonline.com, facebook Kelly Clarkson, fancywedding.wordpress.com, Eric Lively, estateweddingsandevents.com, people.com
Video: YOUTUBE

- - Inzercia - -