Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tajomstvá prirodzene štíhlych dievčat

august 09, 2014 - 10:07
Neverte fámam o dobrých génoch krások s telami modeliek, ktoré sa tvária, že sa denne napchávajú menučkom z fastfoodov! Aj ony musia urobiť niečo pre to, aby vyzerali štíhlo. Majú svoje triky…
Aj toto leto sa na pláži všetci obzerajú iba za vašou priateľkou. Čo má ona a vy nie? Prizrite sa lepšie a máte odpoveď. Krásne štíhle stehná, ramená zvodné ako laň, ploché bruško, pevný zadok. Vraj to tak má od ,,prirodzenia”. No iste! Prečo tak potom nevyzeráte aj vy? Čo ste vy horšia? Vy, ktorá si na rozdiel od tej kamarátky dávate pozor na to, čo jete a cvičíte ako blázon. Netrápte sa, aj tie najprirodzenejšie štíhle krásavice majú svoje know-how, len ho nerozkrikujú kade-tade. Vieme, čo robia inak.
 
Jedia iba tri jedlá za deň
 
Jeden deň vám dietológovia tvrdia, že by ste mali jesť iba ráno, na obed a nevečerať, druhý deň požadujú päť malých jedál denne. Tak ako to vlastne je? Hoci u každého funguje niečo iné, jedno ostáva faktom – v krajinách s nízkym percentom obéznych ľudí prevláda model: raňajky, obed, večera a medzitým nič. V prospech tejto teórie hovorí aj to, že ak máte neustále myslieť na to, že potrebujete každé tri hodiny zjesť niečo malé, vystresuje vás to natoľko, že neskôr aj tak požeriete, čo vám príde do cesty. Skrátka, niet nad prirodzenosť. A štíhli ľudia to vedia.
 
 
Doprajú si jedno ,,instagramové“ jedlo denne
 
Štíhle dievčatá dbajú na kultúru stolovania. Ich taniere sú plné farebnej zeleniny, krásne naaranžovanej vedľa šťavnatého stejku, domáce limonády podávajú v štýlových krištáľových pohároch s farebnými slamkami a všetko to dokumentujú fotografiami. Ich potrava je pastva pre oči a až potom pre žalúdok. Nechceme teraz od vás, aby ste od rána do večera leštili strieborný servis po babičke a servírovali na ňom kaviár, ale spravte aspoň to minimum, že sa raz denne najete v kuchyni za stolom s rodinou, jednoducho, spravíte si z jedla malú slávnosť. 
 
Viac sa dočítate v augustovom vydaní La Femme!
 

- - Inzercia - -