Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Takmer dokonalá J. Lo!

august 12, 2014 - 17:58
Jennifer Lopez nadelil pánboh nielen krásu, ale aj vytrvalosť, ktorou si kompenzuje to, čo jej ubral na talente. Ak k tomu pridáme jej pozitívny prístup k životu, dostaneme americký sen. Sen, za ktorým je obrovský kus práce.
Pracovitá Jenny
 
J. Lo možno nie je najlepšia speváčka sveta, ale oproti svojim lepšie spievajúcim a občas hrajúcim kolegyniam má jedno obrovské plus. Ruku na srdce, ktorej z nich sa podarilo mať album na vrchole rebríčka a zároveň najnavštevovanejší film, tak ako Jennifer v roku 2001? Vtedy totiž vyšiel jej druhý album J. Lo, ktorý predal až 15 miliónov kópií a rekordy v kinách lámala romantická komédia Svadby podľa Mary. A v tomto trende ide Jennifer dodnes. Jej nový album A.K.A. sa momentálne nachádza na 8. mieste amerických albumových rebríčkov a s prihliadnutím na spoluprácu s najvychytenejšími umelcami dneška, ako je Pittbull, Sia, Rick Ross, T. I. či Iggy Azalea, sa to dalo aj čakať. Nám sú síce milšie jej hity z mladých čias ako If you had my love, Play, I'm real či už spomínaná Jenny from the block, ale J. Lo vnímame predovšetkým ako popovú ikonu a dokonalý produkt, ktorým bezpochyby je. 
 
 
Rebelka s príčinou
 
Jennifer Lopez, vlastným menom Jennifer Muniz sa narodila v Bronxe portorikánskym rodičom, ktorých musela neustále presviedčať o tom, že raz bude veľkou hviezdou. Oni ju však vždy odbili s tým, že jej sny sú nereálne. Také myšlienky sa vraj nehodia pre hispánske dievča. Možno aj to bolo jej hnacím motorom na ceste za veľkým snom. Tvrdá práca priniesla J.Lo veľmi skoro prvé ovocie.  Svoju prvú rolu dostala už v poslednom ročníku strednej školy, keď si vo filme My Little Girl zahrala tínedžerku, ktorá žije v nápravnovýchovnom ústave. Od tohto momentu Jennifer vedela, že herectvo je jej najväčším poslaním. Ale keďže rodičia nezdieľali jej názor, rozhodla sa odísť z domu a presťahovať sa na Manhattan. Tam to však chudobné dievča z Bronxu nemalo ľahké. Muselo sa živiť ako tanečnica a zboristka v treťotriednych muzikáloch. Chvíľu dokonca musela prespávať aj v tanečnom štúdiu a jesť najlacnejšiu pizzu, pretože nemala na nájom. Ona si však na to obdobie spomína s odstupom času s láskou: ,,Takéto ťažké chvíle vás formujú. Keď máte starosti, zapojíte všetky sily a bojujete, učíte sa disciplíne, pokore, učíte sa nevzdávať sa a to všetko úročíte po celý život.”
 
Viac sa dočítate v augustovom vydaní La Femme!

- - Inzercia - -