Dnes je pondelok, 25.máj 2020, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Taťána Kuchařová si podmanila Londýn

jún 27, 2013 - 14:41
Leto máme v plnom prúde, no Taťána Kuchařová sa už usilovne chystá na jeseň. Aspoň vo svojej novej jesennej kampani, ktorú nedávno nafotila v Londýne pre značku CCC, ktorá s ňou predĺžila spoluprácu na ďalšiu sezónu. A na fotkách to tejto úspešnej modelke opäť neuveriteľne pristane.
Fotenie jesennej kolekcie CCC prebiehalo v jednej z najväčších európskych metropol, v Londýne. Sama Táňa má k tomuto krásnemu mestu veľmi pozitívny vzťah. „Je to miesto, kam sa rada vraciam. Jednu dobu som tu dokonca žila viac ako rok a mám tu veľa priateľov, takže som sa na fotenie veľmi tešila. To prebehlo skvele. Aj počasie nám vyšlo perfektne, čo v Londýne nie je pravidlom. Myslím, že výsledné fotky sú naozaj úžasné,“ hovorí topmodelka, ktorá žije striedavo v Čechách a v New Yorku.
 
„Po prvý raz som sa do Londýna pozrela na školskom výlete, keď som mala 14 rokov. Ani vo sne by mi nenapadlo, že o pár rokov neskôr sa stanem Miss World a do Londýna sa presťahujem,“ zdôveruje sa topmodelka. Toto mesto sa jej po zvolení stalo dočasným domovom.
 
Ako je na tom Táňa s nakupovaním? „Najradšej nakupujem počas fotenia, pretože mám možnosť vidieť, čo bude nasledujúcu sezónu in a rovno si aj vyberiem. Takže napríklad už teraz viem, že na jeseň by ste si určite mali pripraviť niečo vo farbe bordó, ktorá bude veľmi trendy. Milujem módu 30. a 40. rokov. Ulietavam si predovšetkým na klobúkoch, ktoré rada nosím k rôznym príležitostiam,“ dodáva Taťána Kuchařová. Nedávno dotočila novú reklamnú kampaň a cez prázdniny sa chystá na dovolenku s priateľmi i rodinou a plánuje tiež cestu do Ameriky.
 
Autor: PR

- - Inzercia - -