Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Televízna advokátka relaxuje v Tunise

jún 05, 2014 - 22:57
Známa tvár z televíznej obrazovky Renáta Názlerová si v týchto dňoch dopriala trošku oddychu. Po vyčerpávajúcom pracovnom období odcestovala na dovolenku do Tuniska...
Renáta Názlerová má za sebou vyčerpávajúce obdobie. V jarnej televíznej sezóne pracovala na úspešnom projekte Ochrancovia. Okrem toho, že si vyskúšala svoju prvú veľkú televíznu rolu - Renáta Rumanová - hlavná mediátorka, písala scenáre, účinkovala v Súdnej sieni, moderovala vlastú reláciu v rádiu. Popri práci, ktorá je neskutočne baví, sa začala pasovať aj so svojimi kilami. Podarilo sa jej cvičením a správnou životosprávou schudnúť 20 kíl. Vyčerpaný organizmus ju trápil dlho a telo neustále bojovalo s virózami. Povedala si, že v pauze medzi nakrúcaním Súdnej siene si musí oddýchnuť. Vybrala sa na týždeň do svojej obľúbenej destinácie - Tunisu.
 
 
"Na dovolenku som sa veľmi tešila, oddychujem, ale zároveň stíham pracovať - písať. Tri dni som cestovala po krajine a popri tom sa kúpem v mori, opaľujem," prezradila nám televízna advokátka zo Súdnej siene, ktorá vycestovala na dovolenku úplne sama. "Túto dovolenku som potrebovala ako soľ a s odobrením celej rodiny som vyrazila sama. Potrebovala som si oddýchnuť, vypnúť a pri tom aj pracovať. Dúfam, že v lete sa dostaneme na dovolenku celá rodina," netajila pred nami svoje ďalšie dovolenkové plány.
 
Autor a foto: RED, TV JOJ
 
Podobné články:
 
 
 
 

- - Inzercia - -