Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Televízna premiéra novinky od Mariky Gombitovej exkluzívne na Slovenke roka 2015

máj 11, 2015 - 09:03
Nová pieseň Mariky Gombitovej Ten príbeh za náš sen stál poteší státisíce fanúšikov na Slovensku, ktorí už roky čakajú na hudobný návrat kráľovnej slovenskej popmusic.
V nedeľu, 10.mája 2015, prebehlo nahrávanie titulnej piesne k pripravovanému filmu Sedem zhavranelých bratov, ktorá nesie názov – Ten príbeh za náš sen stál. Splní sa tak sen Marikiných obdivovateľov, ktorí budú môcť nenapodobiteľný hlas svojej kráľovnej po dvanástich rokoch znovu počuť na vlnách éteru.
 
Marika sa rozhodla pre nahrávanie v profesionálnom štúdiu, aby sa mohla naplno koncentrovať na samotnú pieseň a naplniť tak očakávania svojich priaznivcov. Už čoskoro budú mať možnosť fanúšikovia počuť i vidieť pesničku Ten príbeh za náš sen stál v televíznej i live-premiére na podujatí SLOVENKA ROKA 2015, ktoré sa uskutoční 24.mája 2015 v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave v priamom prenose RTVS.  
 
Veľký návrat speváckej legendy Mariky Gombitovej na scénu poteší celé Slovensko. Text Kamila Peteraja s výnimočným hlasom Mariky Gombitovej je zárukou toho, že nás pieseň určite chytí za srdce.
 
„Filmová verzia rozprávky P. Dobšinského Sedem zhavranelých bratov ma veľmi oslovila. Vznikol skutočne krásny, pravdivý a hlboký film, ktorý sa bude divákom páčiť. Preto som s radosťou prijala ponuku naspievať doň titulnú pieseň, ktorej dal Kamil Peteraj názov - Ten príbeh za náš sen stál. V rozprávkach sa skrývajú večné posolstvá a múdrosť mnohých generácií a aj posolstvo tejto pesničky, vychádzajúce z filmovej podoby hovorí o sile snov. Vďaka snom sa dokážeme nielen vyrovnať s osudom, ale ho aj zmeniť, či premôcť. Teším sa na premiéru a želám filmu aj filmovej pesničke úspech a veľa divákov,“ vyjadrila sa k pesničke Marika Gombitová. 
 
red, foto: súkromný archív Mariky Gombitovej

- - Inzercia - -