Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

The Color Run v Bratislave podporia aj známe tváre

júl 16, 2015 - 22:51
Do nášho hlavného mesta o pár týždňov zavíta takzvaný The Color Run, známy aj ako „Päť najšťastnejších kilometrov na Zemi“. Farebného preteku, kde sú jeho účastníci zasypávaní farbami sa už 8.8.2015 zúčastnia aj mnohé známe osobnosti.
Zabehnúť a podporiť tak svoje zdravie a zároveň sa zabaviť, môže prísť každý bez rozdielu pohlavia alebo veku. Deň plný farieb si určite prídu užiť moderátorky TV JOJ, ako Danka Strculová, Stanka Pavlovová, či obľúbená Soňa Skoncová. Chýbať nebude ani tím moderátorov rádia Europa 2. 
 
 
Každý bežec nad 8 rokov dostane špeciálne pretekárske tričko, dve tetovačky a dve čelenky z radu The Color Run. Bežci ďalej dostanú balíček farieb a svoje štartové číslo. Každý záujemca si svoj štartový balíček môže vyzdvihnúť v období 3. 8. 2015 - 7. 8. 2015 v priestoroch predajne adidas v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall a v deň podujatia na výdajnom mieste v areáli podujatia, najneskôr dve hodiny pred štartom. V cieli je pre každého pripravená spomienková medaila. 
 
 
Viac informácii o registrácii a samotnom behu najdete na facebookovej stránke The Color Run SK alebo na stránke TheColorRun.sk.
 
Dušan Marko, Zdroj: The Color Run, Foto: The Color Run 

- - Inzercia - -