Dnes je nedeľa, 17.november 2019, meniny má: Klaudia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Timberlake potvrdil manželkino tehotenstvo krásnym spôsobom

február 02, 2015 - 10:32
O tom, že herečka Jessica Biel a spevák Justin Timberlake čakajú svojho prvého potomka už niet najmenších pochýb. Spevák sa pochválil tehotenským bruškom svojej manželky na sociálnej sieti Instagram.

Klebety o tehotenstve herečky známej zo seriálu V siedmom nebi sa šíria už od leta minulého roku. Manželia ich v tom období nepotvrdili ani nevyvrátili pravdepodobne kvôli tomu, že Jessice Biel sa v minulosti nedarilo otehotnieť. Podľa zdrojov z okolia dvojice „nie je žiadnym prekvapením, že nechcú jej stav rozoberať na verejnosti.“ Okrem toho zdroj dodal, že „Jessica je aspoň v treťom mesiaci tehotenstva.“ Dnes už vieme, že chýry o celebritnom bábätku sú pravdivé.

Spevák Justin Timberlake v sobotu, v deň svojich 34. narodenín, zverejnil fotografiu, na ktorej bozkáva bruško svojej tehotnej manželky. Urobil to prostredníctvom sociálnej siete Instagram a k fotografii pripísal: „Ďakujem vám všetkým za narodeninové priania. Tento rok dostanem ten najúžasnejší darček. Už sa neviem dočkať.“ Z komentáru nad fotografiou je jasné, že pohlavie dieťatka zatiaľ nepoznajú.

Jessica Biel a Justin Timberlake sa zosobášili v októbri 2012 a ich prvý potomok by sa mal narodiť v apríli alebo v máji.

Zuzana Čapčíková
Zdroj: Cosmopolitan, Najmama.sk, aktualne.sk
Foto: SITA/AP, Instagram Justin Timberlake

- - Inzercia - -