Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Tip: dlhé, husté a nádherne vytočené

február 27, 2013 - 12:00
Dlhé, husté a nádherne vytočené. Pritom ale veľmi prirodzené. Kto by sa nechcel pochváliť takýmito riasami? Ak už vás nimi neobdarila sama matka príroda, pomôžu vám dnešné výdobytky kozmetického priemyslu. Napríklad 3D mihalnice.

"3D riasy sa aplikujú individuálne priamo na vlastné mihalnice, na jednu vlastnú sa lepí jedna umelá. Mihalnice sú dostupné v rôznych hrúbkach, dĺžkach a materiáloch", vysvetluje kozmetička Simona Hegyiová z Babor Beauty Spa štúdia.

Pre koho sú 3D riasy určené? Pre všetky ženy, ktoré túžia po krásnych riasach bez potreby použitia riasenky. 3D riasy vydržia tri až štyri týždne, potom je potrebné ich doplniť. Dopĺňanie súvisí s vypadávaním vlastných mihalnic a rastom nových.

"Pri aplikácii 3D mihalnic nedochádza k poškodeniu vlastných, pretože nám prirodzene rastú nové mihalnice. 3D mihalnice sa teda môžu nosiť permanentne bez prestávky. Sú absolútne komfortné aj pre klientky s kontaktnými šošovkami, ale aj tie, ktoré rady športujú. Dá sa s nimi plávať, chodiť do sauny či solária. Sú ultra ľahké a to zaručuje absolútny komfort pre ich nositeľku, bez akýchkoľvek obmedzení", dodáva kozmetička. Aplikácia mihalnic je bezbolestná. V každom kozmetickom salóne pracujú s rôznymi značkami 3D mihalnic.

Autor: KKR
Foto: Thinkstock

- - Inzercia - -