Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

TIP: Účinné "zbrane" vo vašej kuchyni!

júl 24, 2014 - 23:00
Každá správna gazdinka by mala mať vo svojom kráľovste, v kuchyni, správne ingrediencie na prípravu polievok, nehovoriac o pochúťkach pre tých najmenších, ktoré ich jednoducho a zdravo nasýtia...
 
Ako zo záhradky
Pripravte si počas leta chutné polievky, prílohy a hlavné jedlá. Aj keď nemáte práve bylinky zo záhradky, stačí siahnuť po novinke v rade bujónov.  
Nielen do hrnca, ale aj na panvicu. Nielen atraktívne balenie, ale aj výborná prirodzená a výrazná chuť sa ukrýva v nových bujónoch MAGGI zo záhradky. Bujóny s bylinkami zo Záhradky nájdete v dvoch podobách, a to zeleninový a slepačí. Vyskúšajte ich pridať do kuracích rezancov, do vývaru, krémových polievok, cestovín, rizota a na zeleninu. Razom pripravíte chutné a znamenité jedlá pre celú rodinu alebo priateľov. Bujóny zo záhradky sú ľahko drobiteľné, jednoducho rozpustné, bez pridaných konzervantov a farbív, ale aj bez pridaného glutamanu sodného. Navyše obsahujú bylinky a až o 30% menej soli a tuku v porovnaní s bežnými bujónmi v kocke. Dožičte si chuť ako zo záhradky a prekvapte svojich najbližších letnými delikatesami. 
 
 
 
Strávte leto s Kubíkom
Chcete stráviť so svojimi najmilšími a najmenšími tie najkrajšie letné dni? Prekvapte ich ovocím v kapsičke. Namiesto zákusku v cukrárni, si spolu vychutnajte deň plný ovocia. Zoberte svoje deti na výlet do prírody alebo sa s nimi zabavte na ihrisku, či v ZOO. Vydajte sa na dovolenku po známych trasách alebo do zahraničia k moru a vychutnajte si krásne dni na pláži pri mori alebo pri jazere s dobrotou v batohu. Pribaľte so sebou novinku Kubík 100 % ovocnú kapsičku a doplňte im tak zásoby jednej dennej porcie ovocia a zeleniny počas ich hrania. Nová kapsička je chutným zdrojom vitamínov a vlákniny, bez obsahu konzervantov, umelých farbív a pridaného cukru. Skonzumovať ju môžu kedykoľvek počas dňa priamo z balenia bez použitia lyžičky. V batohu alebo taške sa nerozbije, nevyleje a ľahko sa uzatvorí. Dožičte deťom radosť a úsmev z chutnej dobroty a užite si spoločné chvíle počas leta s úsmevom na tvári. Kubík 100% ovocnú kapsičku dostanete v dvoch príchutiach Jahoda a Banán.
 
 
Zdroj a foto: Kubík, Maggi
 

- - Inzercia - -