Dnes je nedeľa, 26.máj 2019, meniny má: Dušan
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Top 10 modeliek na Bratislavských módnych dňoch

október 30, 2015 - 15:35
Uplynulý týždeň sa niesol v znamení módy a nepochybne krásy. Na Bratislavských módnych dňoch sa skutočne bolo načo pozerať! Okrem špičkových dizajnérskych kúskov sa na móle vystriedalo množstvo nádherných žien, ktoré si zaslúžia obdiv. Vybrali sme pre vás top 10 modeliek, ktoré nás zaujali svojim šarmom a pôvabom.

Móda a ženská krása patria už stáročia k sebe. Na móle jesennej časti 10. ročníka Bratislavských módnych dní sa objavila plejáda žien, ktoré svojou krásou vyčarili nejednému mužovi úsmev na tvári. Prítome dámy v hľadisku síce možno bledli závisťou, určite však neskôr tiež uznali, že je na čo sa pozerať. 

1. Soňa Skoncová 

 

Soňa sa za celú plejádu prehliadok na móle ukázala len raz. Aj to však stačilo, aby nám svojou charizmou a krásou opäť vyrazila dych! Bez pochýb ju musíme označiť za kráľovnú 10. ročníka BMD. Ako už je zvykom, predvádzala šaty pre Janu Pištejovú.

2. Lujza Straková

 

Pri pohľade na aktuálnu Miss Slovensko 2015 sa zrejme nenajde nikto, kto by s našou kráľovnou krásy nebol spokojný. Lujza sa jednoducho vie predať. Pri prevahe hnedovlások bola pekným oživením každej prehliadky kde sa objavila. 

3. Piet

 

Krásne dlhé nohy modelky Piet nenechali chladným žiadneho pána počas mnohých prehliadok. Prirodezný vzhľad a svieži look je momentálne veľmi žiadaný! Tieto atribúty dokonale spĺňa jedna z našich najkrajších modeliek. 

4. Bronislava Gregušová

 

Bronislava v šatách od Jany Jurčenko opäť vyzerala ako bohyňa. Zvodný pohľad, plné pery a extravagantné náušnice priviedli model takmer do dokonalosti. O tejto sympatickej dáme rozhodne ešte budeme počuť veľa.

5. Jasmína Alagovičová

 

V prípade Jasmíny je tiež vždy záruka toho, že výsledok iný ako dobrý byť nemôže. Príjemný dievčenský šarm každý model oživí a určite zaujme nejeden objektív fotoaparátu. 

6. Mária Zelinová

 

 

Moderátorka Fashion TV patrila už tradične medzi najlepšie oblečené dámy BMD. Inak tomu nebolo ani na prehliadkovom móle. Dievčenský vzhľad a charizma dodávajú Márii to, čo mnoho modeliek nikdy mať nebude. Titul princezná BMD, by možno pripadol práve jednej z členov dizajnérskej skupiny NuPPL. 

7. Jeanette Borhyová

 

Miss Universe 2013 Jeanette Borhyová prvýkrát na BMD predviedla svojú novú farbu vlasov. Kráľovná krásy bola dlhé roky verná platinovej blond, ale musíme uznať, že čokoládvá hriva sa jej nesmierne hodí! 

8.  Simona Leskovská

 

 

Finalistky Miss Slovensko 2015 mali na móle ďalšie zastúpenie aj v podobe Simony Leskovej. Exotická kráska, ktorú mnohí prirovnávajú ku Kim Kardashian je dôkazom toho, že modelka nemusí mať 30 kilo. V honosnej červenej róbe od Jany Jurčenko vyzerala skvelo!

9. Ogundua 

 

Exotická modelka Ogundua zožala obrovský úspech počas prehliadky Veroniky Hložníkovej x Renáty Zmajkovičovej. Tento ročník bol pre ňu premiérou a my dúfame. že nebol posledný. 

10. Sára Antalová 

 

 

Sára Antalová patrí momentálne medzi najžiadanejšie tváre slovenského modelingu. Bratislavské módne dni by preto s jej absenciou snáď ani nemohli byť. Pri pohľade na Sáru sa človeku len ťažko chce veriť, že toto dievča má len 16 rokov. Ak sa aj v tomto prípade potvrdí staré známe, rok čo rok krajšia, máme sa na čo tešiť!  

Ktorá z modeliek sa vám páči najviac? Hlasovať môžete v ankete.

Michaela Hollá, Dušan Marko, Foto: Martin Rinčo, Ramon Leško

- - Inzercia - -