Dnes je utorok, 10.december 2019, meniny má: Radúz
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Trendom v ponuke svadobných šiat bude čipka a odhalený chrbát!

január 22, 2016 - 01:07
Nádherné svadobné šaty na originálnej výstave Perfect Wedding, v sobotu 16. januára predstavil svadobný salón Wedding Avenue. V bohatej ponuke rôznych strihov a materiálov si určite každá nevesta prišla na svoje.

Prvý ročník svadobnej výstavy Perfect Wedding prilákal stovky nádejných neviest a milovníkov svadobnej atmosféry. Sobota 16. januára sa v luxusných priestorov bratislavského hotela Grand Hotel River Park niesla v znamení toho najlepšieho, čo slovenský svadobný trh ponúka. To najzaujímavejšie zo svojej ponuky predstavilo 33 dodávateľov z celého Slovenska.

Plejádu úžasných svadobných šiat na výstave ukázal aj svadobný salón Wedding Avenue.  Nasledujúca sezóna sa určite ponesie v trende odhalených a čipkovaných chrbtov," prezradila majiteľka svadobného salónu Veronika Majerková. V rozhovore ďalej skonštatovala aj to, že vychytávkou na svadobných šatách budú určite vačky. Slovenky sú in a majú vkus," dodala na otázku toho, akým smerom sa uberá svadobná móda na Slovensku.

Svadobný salón Wedding Avenue nie je len jedným z vystavovateľov, ale aj samotným spoluorganizátorom projektu Perfect Wedding. V salóne Wedding Avenue nájdeme šaty značiek ako Rosa Clara, Cymbeline Paris, Aire Barcelona, Nicole Spose alebo Tarik Ediz. V bohatej ponuke si na svoje prídu aj milovníčky čoraz viac obľúbených dolly a tutu sukní.

Dušan Marko, Video: Lukáš Kolenič, Foto: Martin Rinčo

- - Inzercia - -