Dnes je streda, 24.apríl 2019, meniny má: Juraj
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Trendy neznamená podliehať trendom

október 12, 2014 - 21:03
Ako je možné že jeden kúsok oblečenia vyznie na dvoch ženách úplne inak? Veľmi ľahko... vkus totižto nie je niečo čo je možné si kúpiť. Je to ale niečo, čo má svoju teóriu a práve 5 zlatých pravidiel z nej máme dnes my pre Vás!
1. Stojte si za tým kým ste a čo chcete svojim oblečením povedať
Kvetované vzory, safari alebo ortopedické sandále, za ktorými sa všetky módne blogerky išli toto leto zblázniť .. Ak nie je niečo vaša šálka kávy prvé a najdôležitejšie pravidlo znie NEKUPUJTE SI TO práve to, že sa žena cíti v svojom oblečení neprirodzene spôsobuje že nevyzerá v danom kúsku tak dobre, ako napríklad jej najlepšia kamarátka Jana, ktorá si ho možno kúpila o mesiac neskôr v zľave, ale to je úplne jedno vie ho totižto nosiť pretože sa jej to páči a floral vzory jej svedčia lebo má snedšiu pokožku. Nesnažte sa nosiť nič čo vám alebo vášmu telu nesvedčí len preto, že je to „trendy“.
 
2. Sexy neznamená byť nahá 
Krásne telo je niečo, o čo sa pokúša každá žena minimálne nejakú časť svojho života ak nie celý, keď ho teda máte my úplne chápeme ,že ste na neho hrdá! Ale móda vždy bola a je o fantázii. Ako vyzerať vždy na úrovni? Jednoducho .. Nikdy neukazujte prednosti hornej a dolnej časti tela naraz, ak ste sa rozhodla ,že niečo ukázať chcete vyberte si vždy jednu a my Vám zaručujeme že muži z Vás budú padať na kolená takisto sú totiž tí prví, ktorí nemajú radi príliš vyzývavé ženy.
 
3. Slow Fashion
A ak je niečo ďalšie, kde pravidla neplatia tak ide práve o Slow Fashion ,ktorej by mala podliehať každá jedna žena nezáleží na jej veku ani proporciách. Čo je Slow Fashion ? Sú to kúsky vo vašom šatníku, ktoré nikdy nezostarnú a vlastniť by ich mala každá jedna z nás ako napríklad kožená bunda, malé čierne alebo jeansy. V obchodoch vždy nájdete na výber tisíc rôznych strihov a materiálov cieľom teda je nájsť taký kúsok, ktorý Vám svedčí a nesiahať po prvom. Naša rada znie ,aby ste do týchto kuskov investovali môžu vo Vašom šatníku pokojne zostať roky a kvalita je niečo, čo bude trendy vždy takisto ako slow fashion.
 
4. Zabudnite na pravidlá 
Nedávno som s kamarátkou strávila pol dňa v nákupnom centre hľadaním topánok. Po tisícom páre, ktorý sa jej farebne nezdal vhodný som sa jej spýtala“ a prečo potrebuješ práve takú červenú?“ Lebo som si kúpila kabelku presne takej farby! Dámy.. vypustite to z hlavy ladiť kabelku s topánkami, náramok s náhrdelníkom atď. je nie len strata času, ale módne faux pas. Samozrejme že nechceme aby ste na ulicu vyšli ako všetky farby dúhy ,ale pokojne stačí ak daný kúsok bude podobnej farebnej škály ako kúsok z vášho outfitu. Čo to znamená ? Ak máte na sebe zemité farby držte sa ich aj pri výbere kabelky, ďalšou možnosťou je vybrať si z jednej z farieb oblečenia. Zaužívaný je aj trik kedy použijete kabelku alebo topánky ako oživenie, keď je Váš outfit jednofarebný a fádny zvoľte výrazne farby a premeníte ho na hravý a trendy naopak ak je farebný zvoľte napríklad čiernu! To isté platí pri šperkoch už dávno neplatí že striebro nejde so zlatom často ich môžete práve teraz vidieť aj kombinované. Ideálne sa držte jedného šperku ,sety šperkov pôsobia prehnane a zbytočne vyvolávajú dojem že ste nad outfitom strávili hodiny.
 
5. Na udalosti záleží 
Ako sa stať hviezdou večera alebo paňou dňa? Vždy si uvedomte ,o aké podujatie ide a čo je vhodné alebo nevhodné. Šatník je o rôznorodosti a každá žena, ktorá si je istá svojim vkusom musí vedieť že práve ten „WOW „ efekt dosiahne jedine tak, že bude voliť správne. V praxi hovoríme o tom ,že niekedy sa treba držať pri zemi a niekedy je zase úplne vhodné preháňať. Nedávajte si večerné šaty na pohár vína po práci, zvoľte radšej jednoduchý overal, sako a výrazný šperk. Prečo ? Ohúrite práve tak ,že dokážete svojim outfitom vždy prekvapiť a buchnúť klinec po hlavičke. Počkajte na udalosť, kde môžete vyraziť dych, zachovajte jednoduchosť a držte sa overeného cez bežný deň.  
 
Zdroj a foto: Karolína Volkov

- - Inzercia - -