Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Účes na ples? Vlny a kučery ako od kaderníka!

február 03, 2014 - 15:30
Túžite po krásnom slávnostnom účese na výnimočné udalosti a slávnostné príležitosti? Kónická kulma s jedinečným zamatovým povrchom sa stane vašim osobným kaderníkom. Poľahky si s ňou vytvoríte profesionálny účes v pohodlí domova.
Kučery a vlny nielenže pôsobia slávnostne, navyše vytvárajú nezameniteľný objem. Hodia sa nielen na slávnostné príležitosti akými je ples, či svadba, ale aj na biznis stretnutie. S kvalitnou kulmou si profesionálny účes jednoducho a bezpečne vytvoríte aj sama. 
 
Pozrite sa, ako na TO!
 
Vlasy si po umytí vysušte a rozčešte. Spravte si cestičku nabok. Pre jednoduchšiu úpravu rozdeľte vlasy gumičkami do troch častí. Na LCD displeji si nastavte teplotu podľa vášho typu vlasov. Po vypnutí svetelnej kontrolky má kulma správnu teplotu a môžete ich začať natáčať. 
 
Prameň po prameni, najskôr predné časti vlasov. Indikátor hotovej kučery po chvíli pípne, čo znamená, že kučera je hotová. Obavy z popálenia rúk či spálenia vlasov pokojne hoďte za hlavu. Zamatový povrch kulmy ju robí jemnou a šetrnou k vlasom a bezpečnou na  manipuláciu. 
 
Ak chcete, aby účes vyzeral prirodzene, využite pri natáčaní celú dĺžku kulmy. Kužeľovitý valec má priemer 13 až 25 mm, čím zabezpečí rôzne veľkosti vĺn. Nakoniec vlasy jemne prečešte kefou a zjemnite ich povrch pár súvislými ťahmi kulmou po povrchu účesu. Zafixujte lakom na vlasy a účes je hotový!
 
Nová kónická kulma od Philipsu HP8619 je k vlasom extra šetrná – okrem zamatového povrchu má aj ďalšie vlastnosti, ktoré ochraňujú vaše vlasy. LED kontrolka prezradí, kedy je pripravená na použitie. Teplotu si môžete nastaviť na digitálnom displeji podľa kvality vašich vlasov od 130-200°C. Použite uľahčuje aj bezpečnostný stojanček. Nechcenej zmene tlačidiel počas natáčania zabráni zámok tlačidiel. Kulma sa po 60 minútach automaticky vypne, takže sa nemusíte báť, ani ak by ste na ňu náhodou zabudli. 
 

- - Inzercia - -