Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Upíri k sebe našli cestu: Nikki Reed a Ian Somerhalder sú zasnúbení

január 16, 2015 - 11:01
Herec a model Ian Somerhalder známy zo seriálu Upírske denníky a herečka Nikki Reed, ktorá hrala v upírskej ságe Twilight, sa rozhodli posunúť svoj vzťah na vyššiu úroveň. Dvojica sa začala stretávať len v júli minulého roku, napriek tomu teraz chystajú svadbu.

Dvojica síce zásnuby oficiálne nepotvrdila, no mnoho zdrojov z ich okolia hovorí o ich radosti a šťastí. „S radosťou to prijala, je bláznivo zamilovaná,“ uviedol zdroj pre Us Weekly. A o jeho slovách možno len sotva pochybovať. Tridsaťšesťročný herec a jeho o desať rokov mladšia partnerka sa začali stretávať v júli minulého roku. O tri týždne neskôr bývali v spoločnom byte v Atlante. Ich vzťah sa rozrástol aj o adoptované kone Millie a Eagle, mačku Sohaliu a psy Nietzscheho a Enza.

„Už predtým boli priateľmi, takže základy položili skôr. Možno sa to zdá byť rýchle, ale vedeli, že je to tak správne. Veria rovnakým veciam. Sú oddaní ich práci a tiež pomoci druhým," uviedol ďalší zdroj. Prvýkrát sa spoločne objavili na tohtoročnom odovzdávaní Zlatých glóbusov, kde si americkí fotografi všimli prsteň na Nikkinej ruke.

Veríme, že Nikki Reed, ktorá stvárnila blondínku Rosalie Hale v romantickej ságe Twilight, je pre Somerhaldera tou pravou upírkou. Predtým totiž chodil s herečkou Ashley Greene, ktorá tiež hrala v ságe Twilight, a jeho ďalšou bývalou partnerkou bola kanadská herečka s bulharským pôvodom Nina Dobrev. Tá sa po jeho boku objavila v seriály Upírske denníky. Nikki Reed sa tento rok rozviedla so spevákom Paulom McDonaldom. Ich vzťah trval tri roky.

Zuzana Čapčíková
Foto: SITA/AP, Instagram Nikki Reed
Zdroj: People, SITA, US Weekly, uk.eonline.com

- - Inzercia - -