Dnes je utorok, 23.apríl 2019, meniny má: Vojtech
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Maroon 5 v úlohe svadobných narušiteľov: Pozrite si video!

január 15, 2015 - 10:44
Nečakané prerušenie svadobnej zábavy dokáže priviesť svadobčanov do rozpakov a nejednej neveste pokaziť najkrajšiu noc v živote. Keby vám ale oslavu lásky a šťastia prerušila kapela Maroon 5 na čele so sexi Adamom Levinom, vadilo by vám to?

Frontman kapely Maroon 5 Adam Levin si len v júli minulého roku zobral za manželku Modelku Behati Prinsloo. Ich sobotňajšej svadby v Los Cabos v Mexiku sa zúčastnilo 300 ľudí. Možno na neho táto udalosť zapôsobila natoľko, že sa rozhodol absolvovať takú krásnu udalosť znova. Hneď niekoľkokrát v jeden deň. Spolu so svojou kapelou a skupinou pomocníkov sa rozhodol navštíviť toľko svadieb, koľko v priebehu dňa zvládne.

Do tanečnej sály vstúpi niekoľko mužov, ktorí začnú stavať improvizované pódium. Svadobčania si šepkajú, ukazujú smerom k nepozvaným návštevníkom. Neveste sa v tvári zračí panika a otec nevesty berie celú situáciu do vlastných rúk. Muži mu však naznačia, aby počkal. To čo príde zaručene vyčarí svadobčanom úsmev na tvári.

"Opona" spadne na zem a kapela Maroon 5 spieva pre prítomných. Neznámych mužov spočiatku spoznajú len ženy, nevesty sa dostanú do vytrženia a trápny moment sa zmení na nespútanú radosť. Komu by sa nepáčilo mať namiesto DJ-a živú hudbu v podobe Adama Levina?

Videoklip z tohto kuriózneho dňa už videli skoro dva milióny ľudí.

Zuzana Čapčíková
Foto: SITA/AP
Video: YOUTUBE

- - Inzercia - -